Sinir bozucu

Cipste zararlı ama ya yemesen keşkee yemeği bende aramam sadece doymak için yiyiyorum :KK1:

Abla sende var ya :KK60: Cipse zararlı diyorsun ama sigara içiyorsun :KK53::KK53:

Ben cipse bayılırım ama 2 aydır yiyemiyorum sivilcelerimden :26: Sigara ne kullanıyorsun ablam, winstondan başkası kesmez beni :KK53:

ÇAKMA SU BÖREĞİni de yazayım mı :KK9:

- 4 yufka
- 2 yumurta
- Yarım litre süt
- Doğranmış maydanoz ve çeçil peynir

Yumurtalar ile süt çırpılır.. 2 adet yufka bu karışıma batırılıp teflon tavaya yerlerştirilir.. Üzerine maydanoz ve çeçil peynirleri serpildikten sonra kalan 2 adet yufka da aynı şekilde karışıma batırılıp peynirlerin üstüne örtülür.. Karışım artacaktır, üzerine gezdirebilirsiniz..

Her iki tarafı kısık ateşte pişiriniz.. Afiyet olsun :KK56:

Ahhhhh işte tam benlik bu ver bana yufkalı böreği götrüreyim :KK56::KK56:

abla kac yıldır sıgara ıcıyorsun ?

Çok oldu içmeye başlayalıda şu 10 yıldır filan daha çok içiyorum :KK53:

Aslında kadın; Erkeğin beğenen bakışlarından çok, hemcinsinin kıskançlık dolu bakışlarını görünce, güzel olduğundan emin olur.

Aslında kadın; Erkeğin beğenen bakışlarından çok, hemcinsinin kıskançlık dolu bakışlarını görünce, güzel olduğundan emin olur.

Bizi sevdi galiba , ziyaretimize geliyo :KK53:

Ama söze katılmamakla beraber ' Kişi kendini en iyi bilendir ' diyorum :KK34:

Hiç birşey sürecek miyim üzerine.

Az bişey yağlıyorum balığın üzerini yağlı kağıdın üzerine koyup fırında pişiriyorum

Abla sende var ya :KK60: Cipse zararlı diyorsun ama sigara içiyorsun :KK53::KK53:

Ben cipse bayılırım ama 2 aydır yiyemiyorum sivilcelerimden :26: Sigara ne kullanıyorsun ablam, winstondan başkası kesmez beni :KK53:

Hoş geldin ebrucummmm nasılsınnnn :KK3:

gunde kac paket ıcıyon abla

1 paket filan da şimdi azaltıyom birazcık :KK53:

Kader bence de ya. İyice acıktım. Bir de oğlum emiyor hala ufff

Tamam yemek konusunda bir iki üç tıp :KK17:

Maşallah 4 yaşına kadar içmesi iyidir herhalde, anne sütü yararlı çünkü

Ama tabi sen daha halsiz olur ve acıkırsın , son 12 gün Ramazan kaldı neyse ki

X