Sinir bozucu

Canım kkda böyle bir topik var ben orda duydum sirke sürüyorlarmış kokusundan istemiyormuş çocuklar emincede ekşi gelince bırakıyorlarmış..ben bunu deneyeceğim:KK34:
Birde bir arkadaşım kalemle çizmiş pis demiş ,oda öyle bıraktırdı:44:deneyeceğiz artık,birde bizim bir sorunumuz var benim oğlum hiç süt içmiyor bırakınca ne yapacağız,ondan sonra içer diyorlar ama göreceğiz:KK14:

Rabbim oğlunuza uzun,sağlıklı,hayırlı ömür nasip etsin:KK16::KK16:

bENİM OĞLUMDA SÜT İÇMİYOR AĞZINA BİLE SÜRMÜYOR. Peynirde yemez krem peynir arada. O yüzden 2 yaşına kadar devam edip süte alıştırayım istiyorum bakalım...

Tamam alıyorum yakışıklıyı :KK23:Benşm 1 tane kızım var 23 yaşında daha bekar nasılsa evlenecek torunda kız olursa o zaman oğlanı alacam torunuma

Daha ortada damat bile yok sizin kız doğana kadar benim oğlum kocaman delikanlı olurEn Büyük KK

bENİM OĞLUMDA SÜT İÇMİYOR AĞZINA BİLE SÜRMÜYOR. Peynirde yemez krem peynir arada. O yüzden 2 yaşına kadar devam edip süte alıştırayım istiyorum bakalım...

Daha ortada damat bile yok sizin kız doğana kadar benim oğlum kocaman delikanlı olurEn Büyük KK

Damadı buluruz sorun olmaz biz beklerizzzz :KK1:

Canım benimkide peyniri arada yiyor,börekte falan seçmiyor..ama yoğurt ve ayranı bol tüketiyoruz....ben alıştıramadım bakalım sonra ne olacak:KK19:
canım 2 yaşına kadar bıraktırma tam 2 olsun:KK34:

İyi akşamalr size... Hayırlısı olsun oğlum hazırda:KK53:

İkiz81, oğlumda ayran çok içiyor. Yaşını beklicem ama aralık doğumlu kışında nasıl kıyacağız ya :KK1: Bir sirke sürün siz işe yararsa bende denerim

İyi akşamalr size... Hayırlısı olsun oğlum hazırda:KK53:

İkiz81, oğlumda ayran çok içiyor. Yaşını beklicem ama aralık doğumlu kışında nasıl kıyacağız ya :KK1: Bir sirke sürün siz işe yararsa bende denerim

Vallahi orasını bilemiyeceğim..benim ikizler 5-6ay anca emdiler o yüzden ilk deneyimim olacak:KK1:bende bayram için memlekete gideceğim dönüşte eylülün ilk haftası bıraktıracağım:KK34:size nasıl olduğu hakkında bilgi veririm:KK34:
http://www.kadinlarkulubu.com/beslenme/414699-memeden-kesme-yontemi.html bu topiğe bakın isterseniz:KK9:

Hoş geldin ebrucummmm nasılsınnnn :KK3:

İyiyim ablam ya nasıl olsun, uyudum geldim sen nasılsın :KK55:

Cigarama laf yokkk :KK53::KK53: mavi lark içiyorum aradada muratti tüttürüyom :KK14::KK14:

Abla onlar içilir mi ya, sen baya ağır takılıyorsun :KK53:

Kazen gelmiş:18::18::18::18::18::18:

Korkma ya arada kontrole geliyor bizi :KK53:

Söyleyelim arada ziyaret etsin demi kıskandım vallla burayı :KK1::KK1: bizim başımız kelmi yani :KK42:

Burası vukuatlılarla dolu bir topic olduğu için, başta topic sahibi Carrie ve yandaşları bizler, o yüzden arada kontrole geliyor ablam :KK53:

çok acıktım ebru :KK43:

evdeki yufkalardan kırpık böreği yaptım. sucuklu sebzeli. o pişiyor. altını kapatıyım yarım saat yürüyüşe çıkıcam.

çok acıktım ebru :KK43:

evdeki yufkalardan kırpık böreği yaptım. sucuklu sebzeli. o pişiyor. altını kapatıyım yarım saat yürüyüşe çıkıcam.

Oruçlu musun canım?

Kırpık böreği nasıl oluyor ki merak ettim, ayy sende güzel yapmışsındır şimdi :KK23:

Tam yürüme havası.. Kilo vermek için uğraş mı yoksa normal spor amaçlı mı canım?

Evet. Pasiftim bugün. Olumlu beklediğim olumsuz geliştiğini öğrendiğim iki haber aldım bugün:KK43: Ondan galiba.

Sırf mide konuşmuşsunuz bugün. Tarifler tarifler :)

Evet. Pasiftim bugün. Olumlu beklediğim olumsuz geliştiğini öğrendiğim iki haber aldım bugün:KK43: Ondan galiba.

Sırf mide konuşmuşsunuz bugün. Tarifler tarifler :)

ne oldu canımmm yaaaa ozeldan yaz ıstersennn sorma bugun muhabbet yemekdııı aman:KK49:

X