Sinir bozucu

ya diyorum o zaman belki düzeliriz diye ne yaparsak yapalım kopamıyoruz çünkü.

jikletçim bak bu bir derdim var topiklerinde " aramız bozuktu düzelsin diye çocuk yaptım daha da bozuldu" diyen bir sürü kadın gördük. düzgün gitmeyen evliliği bir çocuk asla düzeltemez. şu kaynana sizin aranızı bozan sanırım. onlardan uzaklaşırsan daha iyi olursunuz gibi çünkü birbirinizi seviyorsunuz sanki. kopamadığınıza göre.

Hayırlısını dileyelim canımmmm rabbim ne dediyse oooo hayurlı kapılar açsın yaradan bize.

bende miyom var bende çok istiyorum ama sanmam benimde bebem olmaz artık (((((ssz:

Tabi ki yarının ne getireceğini bilemeyiz..

Ben zaten hiç çocuk yapılmasın demedim ki..

Mutlu iken çocuk yapılır elbette ama hayat bu ileride evlilik kötüye gidince de elbette boşanılabilir..

Gaibi bilmemiz mümkün değil..

Ama şu an mutsuzum ciddi sorunlarımız var derken , kızıma kardeş yapmak istiyorum demek bence ikinci çocuğa haksızlık..

tabiki canım cocuk asla can kurtaran değil hayırlısı olsun ne diyelim canım senın varmı beben kader

Son düzenleme:

evet canım kopamıyoruz kendiside diyor zaten kpssye çalışıyor atanırsam gidelim buralardan diyor inan çok iyi oluruz ozaman

Kızlar benımle evlenmek ısteyen brı var ama yası byuyuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…