Sinir bozucu

Aman aman sormaaa bende çok çekdim kaynana baldız görümceee o konuda kadersizlerdenim yok gülüm evlenmedim ama hayatımda biri var düşünüyoruz bakalım.
hayrlısı benım canım yaradan verirse olur bir tane daha...elbette destek olurlar birbirlerini insan gücü olsa 10 tane cocuk yapar ama nasip kısmet.eşinlede düzelir ısınırsında herşey onun elinde adım atmazsa senden yana sorun yokda tek taraflı asla düzelmez........

Mavijiklet... Ben sorun varsa çocuk yapılmaması gerektiğini düşünüyorum..

Hem Allah'a şükür bir kızın varmış zaten..

Son düzenleme:
Mavijiklet... Ben sorun varsa çocuk yapılmaması gerektiğini düşünüyorum..

Hem allah'a şükür bir kızın varmış zaten..

bende şimdi tam böyle birşey yazacaktım.
dilekçe bile veriyordum diyorsun. eşimden soğudum diyorsun birde ikinci çocuk düşünüyorsun. ileride bu çocuklar babasız kalabilir çünkü boşanmaya uzak değilsin anladığım kadarı ile. peki bunu yapmak niye ben de bunu anlayamıyorum. yanlış anlama asla yargılamıyorum sadece anlayamıyorum.

ısınamam gibime geliyo ya o yaklaşıyo falan da ben kaçıyorum diyeyim. hiç gülmüyorum konuşmuyorum ne bileyim içimden gelmiyo.
bazen para istiyorum olmadığından değilde çünkü bazen bakıyorum cebinde 600-700 ertesi gün yok soramıyorumda en azından elimin altında dursun lazım olursa kullanırım diye dediki bana o kadar maaş alıyon ne yapıyon da hemen bitiriyon ( annenlere mi veriyon falan demeye getirdi bi ara ki vermem yani )bende bidaha hiç istemedim sadece şu alınacak bu alınacak para ver diyorum vermesse almıyorum yemek yapmayınca diyorum alamadım yapamadım....

aynılarını bende yaşadım gülüm çok kötü çok üzücü ne demek soramadım işte canı en çok yakan kısım ben eşime herşeyi sormalıyım abiii herşeyi....konuşabilmeliyiz..

ANASINA BACISINA TAPANLAR EVLENMEYİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN AHHH ALMAYINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN ONLARLA YAŞAYIN

ÖYLE DEME KEDİŞİM insan bazen cocuklarına adıo kendini zaten bir cocuk babasız bari diyor kardeşi olsun desteği tutunağı olsun diyor hayatta....

ÖYLE DEME KEDİŞİM insan bazen cocuklarına adıo kendini zaten bir cocuk babasız bari diyor kardeşi olsun desteği tutunağı olsun diyor hayatta....

Ayrıca sormak mümkün olsa.. O çocuk doğmak ister miydi acaba ?

Babasız büyüyebilir.. Mutlu iken çocuk yapmak evliliğin kötü gitmesi ile boşanmak ayrı şey..

Mutsuzken boşanmayı bile düşünürken çocuk yapmak çoook ayrı , bence bu bir vebal bile sayılabilir..

ya diyorum o zaman belki düzeliriz diye ne yaparsak yapalım kopamıyoruz çünkü.

ya diyorum o zaman belki düzeliriz diye ne yaparsak yapalım kopamıyoruz çünkü.

kesinlikle canım ama çooook yolunda giden bir evlilik bile küt diye bitebilir....bende baba sevgisi olmadan büyüdüm ama anamın sevgisi bana yetti şükür...

Zaten dğnyaya cocuk getirmek çok ayrı bir zorluk ince ayar

ya zaten sadece bir istek benimkisi hayata geçirebildiğim falan yok olma ihtimali düşük zaten çift rahim varmış bende olsada düşük yapma ihtimalim yüksek işte hayal kuruyorum kızlar kendi kendime bozmayın işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…