Sinir bozucu

[sıze=3]ben onu yerimmmmm yerimmm kuzum benım neden eşin yanaşmıyormu cocuğa ????? [/sıze]

yanaşmıyo sırf kendi bencilliği yüzünden diğeri büyüsünmüş kızımda 4ü doldurcak bu ay sonunda
diyorum arada yaş olmasın hemde bizim yaşlar ilerlemesin
onun derdi evin borcu bitsinde beyefendiye yük olmayalım
seneye belkiymiş
komplo kurcam o olcak

CANIM ben unuttum valla yemek memek işini ama annem bahçeden domatesi rendeye vurup buzdolabı poşetine atıyor ınce ınce sonra ust uste dondurucuya koyuyoe kışın sarma yemek çorba içine kırıp bir parça atıyor sonuççççç muekemmellllllllllllllllllllllllllllllllll

aman ne borcu ya gelen rızkı kısmeti ile geliyor bencede yaş farkı olmasın insanın kafasıda çekmiyor sonra bence tam zmanı hem bakalım küt die olucakmı oda var ama ne yapıcan gülüm zamana bırakcan işde

senin gibilere bizim orda hazır yeyici derler

işte hayırlısı ya
aslında tam yerine oturtamadığımız bir evllilik bizimki
evin her yükü üstümde maddi manevi
niye evlendim ben ozaman hala soruyorum kendime
ki 5 sene olmuş adam evlliliği kavrayamamış sorumsuz bencil
kendi ailesi olunca sınırsız sorumlu ben ve ailem olunca sınırsız sorumsuz vurdumduymaz
ama biz kadınlar çocuğu kendimiz için isteriz ya hani bide çocuğumuza kardeş olsun yanlız büyümesin ikisinede bakarım ben yeterki hayırlısı olsun
bilmiyorum kafam karışık aslında bi istiyorum bi istemiyorum :2::2::2:

senin gibilere bizim orda hazır yeyici derler

Ama ben haftasonunu bekleyin birlikte yapalım diyorum , onlar beklemiyo ki

Hem annemlerin orda pazar haftaiçi kuruluyo , hemde ablamın terası müsait.. Birbirine yakınlar orada yapıyorlar..

Son düzenleme:

Hazır yiyici no: 2

askında maviş ne dicem sana bence yeter nedenmi baksana dünyaya yaradan vermiş bir tane tattırmış tamam annelik çok güzel ama bu dünyaya cocuk getirmekde ne kadar doğru
allahım kızlarımıza sağlık versin yarabbim zamana bırak
diğer konuyada çok üzüldüm maviş bende ilşk evliliğimde ne işkenceler yaşadım fatura kömür ekmek borç derdi hiç olmadı en sonunca bbitti

çalışıyoruz ama ya niye öyle diyon kalbimizi kırıyon benimde annem sağolsun salçamı bulgurumu unumu turşumu sebze kurumu yapıverir sağolsun :))))
bence hazır yiyici bizim kocalar oluyo

onlar bir numaralı hazır yiyici.
benim anam da tereyagı,,yoort süt yımırta vs yollar , he birde tarhana. ben pek istemiyrum çabuk bozuluyo diye ama istesem oda öyle hazır yiyici olacak.
kıskanıyorum sizi işte

ne biliyim canım ya yarın birgün bana bişey olursa birbirlerine sahip çıkarlar yanlız kalmazlar diye ne biliyim işte yanlız kalmak çok kötü.
valla en son kavgada artık yeter dedim dilekçe bile hazırladım yoldan çevirdi yine bizimki sadece maddi değilki kaynanamla altlı üstlü oturuyoz açmaya gerek yok herhalde. ama ben çok soğuğum eskisi gibi değilim ona karşı nasıl tekrar ısınıcam bilmiyorum işte çocuklarımla ilgilenirim hayatımı onlara adarım her şeyleriylede ilgilenirim diye düşünüyorum yanlışmı bilmiyorum.
o durumda en iyisini yapmışsın sende tekrar evlendinmi peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…