Sinir bozucu

acayip manyak bir haftasonundan sonra yarı aygın yarı baygın bir şekilde (yanımdaki bayan izinli onun işlerinede ben bakıyorum) bi o bilgisayar bi bu bilgisayar koşturup duruyorum öğlen olsada uyusam accık hehe :))))

Günaydın meraklı hatun

O bişeymi bende müdürün yerine bakıyorummmm o gümrük senın bu gümrük benım yok ordino yok konşimento :)))))

şu manyak hafta sonunu aç hele az :)))))))

bacım şimdi biz kızımı aldık annemlerden cuma günü neyse öpe koklaşa bitti o gün
cumartesi öğleden sonra o bunaltıcı sıcakta sırf iftar açmaya 1.5 saatlik yola gittik mi gittik
o evde en az 25 kişi varmıydı? vardıııııı bizden bide kaynanamgilden başka kimse oruç değildi o ayrı bi muamma niye geldiniz ozaman dicem iftar açmaya olmucak
ya ertesi gün pazar ben yatcam gidelim hadi dedim benim kamile karşı taraf ısrar etti sahura kalın diye kaldık mı kaldık
hani sahurdan sonra çıkçaktık dedim ya çok uykum var sahura kadar uyumadık tehlikeli olur şimdi uykulu uykulu çıkmayalım dedi iyi dedim
ben başka biyerde kesinlikle uyuyamam annemlerde dahil
neyse millet 3 gibi kalktı bizde yola düştük o sıcakta. tabi ben sinirküpü ve uykusuz
akşam oldu iftarı yaptık ben 12ye kadar ev süpürdüm falan bi yoruldum yorgunluktan uyku tutmadı
sahurdan sonra biraz uyumuşum tahminen 2 günde 3 saat falan uyudum
cinnet geçirmek üzereyim
acayip manyaktı ya

kaderim naber sen ne yaptın hafta sonu conem

Cümleten merhaba yine de

Ah ahhh ne yapmadım ki

Cumartesi günü bütün evi kaldırdım , dip köşe temizlik yaptım .. Bahçeyi suladım.. Sonra koltukta baygın gitmişim

Gündüz uyuyunca gece uyku tutmadı , sahuru beklerken buraya takıldım Sahuru hazırladım yattım ..

Pazar öğlen uyanıp anneme gittim..

Ablamlarda gelmişti orada iftar yaptık , iftardan sonra yine bayılmışım sahurda yine buraya uğradım kimsecikler yoktu

Sahur hazırladım , yedikten sonra uyuduk

Ve berbat yorgun , uykusuz bir pazartesi ile karşınızdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…