Sinir bozucu

Onu bende bilmiyordum , birisi evliler kendilerini üstün görüyor.. bekar bi yorum yapmışsa aşağılıyor vs. diye konu açmıştı..

Bende dedim ben evliyim ama kimseyi küçük görmem , daha şu küçük imza gibi resimleri bile eklemeyi beceremezken başkasını küçük görmek ne haddime demiştim :KK9: Almıştım malum cevabı tabi :KK9:

valla.. bu forum yeni üyeleri çok eziyor. birine özel mesaj atacağım zaman 100 mesaj yazısından bıkmıştım..

ne oldu ha ne oldu? bir zamanlar yeni ama gururlu bir gelin vardı. bak, kaç kalp var avatarımın altında...

azmettim, 100.000mesajı bulup forumu kazenden satın alıp tüm renklerinizi karartacağım...muhaaahahahaaaaaaaaaaa:KK53::KK53::KK53:

:KK1::KK1::KK1: Bu yeni üyeliğimle sakin olmayı seçtim... Daha önceki üyeliğimde bir derdim varda çok aktiftim :KK9::KK9::KK9:

Seni olgun birisi olarak hatırlıyorum bende... Çok pozitif bir de :KK34::KK34::KK34:

Burda hatırladıklarımdan elmayra var... İlk aşk hikayesini okumuştum ordan dikkatimi çekti... :KK16::KK16::KK16:

Carrie de önceden sırf polemik için yazıyor gibi geliyordu başlarda... Onun yazdığı konu varsa kesin tartışma var diyordum :KK17::KK17::KK17: Sonradan ya o uslandı ya da ben ısınmaya başladım yazdıklarından :KK16::KK16::KK16:

Hanımkeleşimi getirinde avatarından tanıyorum... Hiç konuşmamız olmadı hatta yazıştığımız bölümler farklı olduğundan denk gelmiyorum pek yazdıklarına...

Birde türkmengelini görünce kocası aklıma geliyor :KK4::KK4::KK4:

:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::63:

:KK1::KK1::KK1: Bu yeni üyeliğimle sakin olmayı seçtim... Daha önceki üyeliğimde bir derdim varda çok aktiftim :KK9::KK9::KK9:

Seni olgun birisi olarak hatırlıyorum bende... Çok pozitif bir de :KK34::KK34::KK34:

Teşekkür ederim :KK17: Utandırık oldum şimdi:KK9:

valla.. bu forum yeni üyeleri çok eziyor. birine özel mesaj atacağım zaman 100 mesaj yazısından bıkmıştım..

ne oldu ha ne oldu? bir zamanlar yeni ama gururlu bir gelin vardı. bak, kaç kalp var avatarımın altında...

azmettim, 100.000mesajı bulup forumu kazenden satın alıp tüm renklerinizi karartacağım...muhaaahahahaaaaaaaaaaa:KK53::KK53::KK53:

Tek rakibin THY :KK9:

Burda hatırladıklarımdan elmayra var... İlk aşk hikayesini okumuştum ordan dikkatimi çekti... :KK16::KK16::KK16:

Carrie de önceden sırf polemik için yazıyor gibi geliyordu başlarda... Onun yazdığı konu varsa kesin tartışma var diyordum :KK17::KK17::KK17: Sonradan ya o uslandı ya da ben ısınmaya başladım yazdıklarından :KK16::KK16::KK16:

Hanımkeleşimi getirinde avatarından tanıyorum... Hiç konuşmamız olmadı hatta yazıştığımız bölümler farklı olduğundan denk gelmiyorum pek yazdıklarına...

Çok ağlak yazmışım dimi :KK70: senin eski nickin neydi bakim

asude_bahar rumuzlu kullanıcı geldi

İvet ben davet ettim :KK70:

Hadi ya ablam sana mı:KK1::KK1::KK1:

Vallada bana öyle dedilerrrrr zor ikna ettim sonraaaa aldım uyarıyı oturdum :KK53::KK53:

svdsvd senin olgunluk sebebini yazmış ahahahahah

yorulduk artık

Alsın beni :KK70:

ahahahah nasıl da çözmüş ahahahahahhaha koptum :KK70:

Kariyerimden olmak istemem epru :KK70:

Ben tanıyorum :KK70:

söyle sen ben bulurum :KK70:

Alcak seni az kaldııııı :KK53:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Varlar da girmiyorlar artık......................:KK14: Ya da yıllar olgunlaştırdı,evlendiler.çoluk çocuk sahibi oldular.....

Hiç görmüyorum artık onlarıdaa zaten erkek olmadığımmmm ortaya çıktı sonunda :KK1::KK1:

Denk gelmedik h,ç ama bende nickinden tanıyorum :KK34:

Ben daha çömezim..

Bu anlattıklarınızdan ya da eski nicklerinizden birşey çakmadım :KK50::KK9:

Zmanla alışırsınsendeeee :KK1:

bu farumda en bayıldığım isim(nick) size ait.

Teşekkür ederimmmmm :KK1: ilk gördüğümde bunu almam lazım dedim hemen aldımmm

X