Sinir bozucu

bir itiraf daha...

hani mesajların altında procartlıların imza bölümü var ya,,

aylarca imzamı nereden koyacağım diye profil ayarlarını didikledim:))

Onu bende bilmiyordum , birisi evliler kendilerini üstün görüyor.. bekar bi yorum yapmışsa aşağılıyor vs. diye konu açmıştı..

Bende dedim ben evliyim ama kimseyi küçük görmem , daha şu küçük imza gibi resimleri bile eklemeyi beceremezken başkasını küçük görmek ne haddime demiştim :KK9: Almıştım malum cevabı tabi :KK9:

bi asalet, bi olgunluk :KK53:

svdsvd senin olgunluk sebebini yazmış ahahahahah

gelsin çalışma sezonu tazelensin fikirler ağustos sonu

yorulduk artık

Öyle tabi yaaaaa kimse kalmadı artık geçen lal le yazıştık öyleee :KK14:

Bekle o zaman sende mune alır seniiii :KK19:

Alsın beni :KK70:

tabi ceza puanın 80 olunca böyle oluyor demek :KK1:

ahahahah nasıl da çözmüş ahahahahahhaha koptum :KK70:

Elmayra; inşallah yeşil olursun, bizi koruyucak kollucak birileri olması lazım zati :KK53:

Kariyerimden olmak istemem epru :KK70:

akasya26 dönemimden beni tanıyan var mıııı:KK36:

önemliii

Ben tanıyorum :KK70:

bi aratmadınız bana şu eski kullanıcı ismimi :KK14:

söyle sen ben bulurum :KK70:

Onu bende bilmiyordum , birisi evliler kendilerini üstün görüyor.. bekar bi yorum yapmışsa aşağılıyor vs. diye konu açmıştı..

Bende dedim ben evliyim ama kimseyi küçük görmem , daha şu küçük imza gibi resimleri bile eklemeyi beceremezken başkasını küçük görmek ne haddime demiştim :KK9: Almıştım malum cevabı tabi :KK9:

valla.. bu forum yeni üyeleri çok eziyor. birine özel mesaj atacağım zaman 100 mesaj yazısından bıkmıştım..

ne oldu ha ne oldu? bir zamanlar yeni ama gururlu bir gelin vardı. bak, kaç kalp var avatarımın altında...

azmettim, 100.000mesajı bulup forumu kazenden satın alıp tüm renklerinizi karartacağım...muhaaahahahaaaaaaaaaaa:KK53::KK53::KK53:

Selam hoş geldin.. Mutlu yu da kayınvalidemlere yakın oturuyor olarak hatırlıyorum.. İyi kızdır kendisi, fazla etliye sütlüye karışmaz diye gördüm :KK9:

:KK1::KK1::KK1: Bu yeni üyeliğimle sakin olmayı seçtim... Daha önceki üyeliğimde bir derdim varda çok aktiftim :KK9::KK9::KK9:

Seni olgun birisi olarak hatırlıyorum bende... Çok pozitif bir de :KK34::KK34::KK34:

Burda hatırladıklarımdan elmayra var... İlk aşk hikayesini okumuştum ordan dikkatimi çekti... :KK16::KK16::KK16:

Carrie de önceden sırf polemik için yazıyor gibi geliyordu başlarda... Onun yazdığı konu varsa kesin tartışma var diyordum :KK17::KK17::KK17: Sonradan ya o uslandı ya da ben ısınmaya başladım yazdıklarından :KK16::KK16::KK16:

Hanımkeleşimi getirinde avatarından tanıyorum... Hiç konuşmamız olmadı hatta yazıştığımız bölümler farklı olduğundan denk gelmiyorum pek yazdıklarına...

Birde türkmengelini görünce kocası aklıma geliyor :KK4::KK4::KK4:

Tamam canım attım :KK53: Son olarak;

Hanımkeleşimigetir ablacım; hoşgeldin topiğimize :KK53:

Narmik; sende hoşgeldin canım avatarını gördükçe kıskanıyorum ben senin yaşında kesin çökerim :KK53:

Svdsvd; nerede göremedim selam söyleyin :KK3:

Elmayra; inşallah yeşil olursun, bizi koruyucak kollucak birileri olması lazım zati :KK53:

Nihil; senden ses yok dünkü fotolardan sonra sanki :KK52:

Carrie; sana dicek bir şeyim yok, yorum yok.. Dikkat et ben yokken banlanma :KK53:

Ve diğer arkadaşlar; öpüyorum sizi ve kapanışı yapıyorum :KK24::KK24:

:KK53:

Hoş buldum ebrucum nasılsınnnnnnn :KK3:

Gogul amcaya yaz seksi imza dyeee bulusunnnnn :KK53:

valla.. bu forum yeni üyeleri çok eziyor. birine özel mesaj atacağım zaman 100 mesaj yazısından bıkmıştım..

ne oldu ha ne oldu? bir zamanlar yeni ama gururlu bir gelin vardı. bak, kaç kalp var avatarımın altında...

azmettim, 100.000mesajı bulup forumu kazenden satın alıp tüm renklerinizi karartacağım...muhaaahahahaaaaaaaaaaa:KK53::KK53::KK53:

X