Sinir bozucu

Hoşbulduk carrie:KK24:

Konu üyelere gelmiş .

Bende ekleyeyim. Seni ilk patronunla yaşadığın sorunlardan hatırlıyorum. Akıllı bir kız demiştim ve üzülmüştüm yaşadığın duruma. Bu arada denklik alabildin mi?

Narmık'a şaşırdım.. O kadar büyük durmuyor çünkü..

Sonracıma svdsv ( nicki yanlış yazmış olabilirim , anladınız siz beni :KK9: ) , Carrie ile burada sohbet ederlerken görür damlardım.. burada değil ama özellikle bir derdşm var bölümünde azcıkın dili sivrilirdi:KK9:

azıcık evet :KK1:

bi tane üye daha var bana diyoki forumu açıyorum senin profilinden günün konularını buluyorum :KK53:

bir itiraf daha...

hani mesajların altında procartlıların imza bölümü var ya,,

aylarca imzamı nereden koyacağım diye profil ayarlarını didikledim:))

Hoşbulduk carrie:KK24:

Konu üyelere gelmiş .

Bende ekleyeyim. Seni ilk patronunla yaşadığın sorunlardan hatırlıyorum. Akıllı bir kız demiştim ve üzülmüştüm yaşadığın duruma. Bu arada denklik alabildin mi?

dosyayı yatırdım YÖK'e :KK19:

ben ilk aldığım banı hatırlamıyorum ama kesin polemikten banlanmışımdır :KK55:

Çoğunluk her zaman her şartta haklıdır diye bir şey yok... Kendi fikrini savununca da polemik yarattın diyorlardı..Hiç bir hakaret vs olmasa da...Ama kk çok aşama kaydetti çok....:KK1:

Mesela bir ara ziyaretçi duvarı vardı profillerde..Orada bir arkadaşa msn ini aldım canım yazmıştım...Öyle açık adres falan da yoktu...Sırf msn yazısı geçti diye bile ban almıştım..Yani saçma sapan anlamsız gereksiz bir sürü şeyden.....

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam bayanlar :KK3::KK3::KK3:

Dün gece baya kaynatmışınız :KK1::KK1::KK1:

Selam hoş geldin.. Mutlu yu da kayınvalidemlere yakın oturuyor olarak hatırlıyorum.. İyi kızdır kendisi, fazla etliye sütlüye karışmaz diye gördüm :KK9:

azıcık evet :KK1:

bi tane üye daha var bana diyoki forumu açıyorum senin profilinden günün konularını buluyorum :KK53:

Evet bende listemde olduğundan aşina oluyorum sayende hangi konular rağbet görüyor diye bende damlıyorum ara ara :KK53:

Çoğunluk her zaman her şartta haklıdır diye bir şey yok... Kendi fikrini savununca da polemik yarattın diyorlardı..Hiç bir hakaret vs olmasa da...Ama kk çok aşama kaydetti çok....:KK1:

Mesela bir ara ziyaretçi duvarı vardı profillerde..Orada bir arkadaşa msn ini aldım canım yazmıştım...Öyle açık adres falan da yoktu...Sırf msn yazısı geçti diye bile ban almıştım..Yani saçma sapan anlamsız gereksiz bir sürü şeyden.....

çağ atladık çağğ :KK3:

boşalttım ebruş :KK23:

Tamam canım attım :KK53: Son olarak;

Hanımkeleşimigetir ablacım; hoşgeldin topiğimize :KK53:

Narmik; sende hoşgeldin canım avatarını gördükçe kıskanıyorum ben senin yaşında kesin çökerim :KK53:

Svdsvd; nerede göremedim selam söyleyin :KK3:

Elmayra; inşallah yeşil olursun, bizi koruyucak kollucak birileri olması lazım zati :KK53:

Nihil; senden ses yok dünkü fotolardan sonra sanki :KK52:

Carrie; sana dicek bir şeyim yok, yorum yok.. Dikkat et ben yokken banlanma :KK53:

Ve diğer arkadaşlar; öpüyorum sizi ve kapanışı yapıyorum :KK24::KK24:

:KK53:

Son düzenleme:
X