Sinir bozucu

Carriecim senin ismin bana sadece eski gurup Europe nin Carrie şarkısını hatırlatıyor...:)

When lights go down
I see no reason
For you to cry
We've been through this before
In every time
In every season
God knows I've tried
So please don't ask for more

Can't you see it in my eyes
Will this might be our last goodbye

Carrie - Carrie
Things they change my friend, ooh
Carrie - Carrie
Maybe we'll meet - again
Somewhere again

I read your mind
With no intentions
Of being unkind
I wish I could explain

dur bi açim :KK1::KK1:

Kk nın bizlere maaş vermesi gerek :KK1::KK1::KK1:

:KK54::KK54::KK54:

Evet ama nerdeee , cimri bunlar :KK9:

Zaten verilse önce facebooktan maaş verilirdi bana.. engel yemeyene kadar orada oyun peşindeydim..

Bilgisayarcılar gelip engelledi, o ara can sıkıntısından kk yı buldum :KK16: ki engellenmemiş sayılı sitelerdendir kendisi :KK9:

fırsat bulup kaçtım ama ne göreyim asuda_bahar gelmiş..ben senden çok korkuyorum biliyor musun?hatta kelebeksenin elmayradan korktuğundan bile çok :KK1:

yapışşşşşşşşşşşşşştırdım imzayı :21:

Gördümm olmuşşşşş imzannnnn

Hafta içi kreşe gönderiyorum canım..Çünkü hem yeni taşındık hem de sıkılıyorlar evde sürekli...Sosyalleşmeleri ve gelişimleri açısından çok faydasını görüyorum kreşin...Dinlenmek,yemek yapmak,evi temizlemek için yalnız olmam gerekiyor..Onlar varken hiç bir şey yapamıyorum..Evden adım atamıyorum...Tuvalete bile zor gidiyorum...
Eylül gibi atölyemi de kapatıp fırını,aletleri de eve ve evin bahçesine taşıyacam inşallah..Yani işime dönücem.........

Bebekler ne kadarlık oldu narmik :nazar::nazar:

Senin gibi çıtıra:KK19:ayıp etmişler:KK48:

Tabi tabiii tam çıtırım yaaaaa :KK53::KK53:

herifi bir arayayım da yoldaysa yakalanmayak..

bu arada gizli mod diye bir şey buldum, oradan giriyorum. artık geçmiş silme derdim bitti:))

Nasıl oluyor öyleeeee

Ben çıkıyorum kendinize iyi bakın:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Handan ablam:KK19::KK19::KK19::KK19:

Canom görüşürüzzzzzz :KK19::KK19:

evlilik yıldönümünü sildim imzayı ekledim :KK1: oldu

Güzel olmuuşşşşşş

Aleyküm selam :KK3:

Olur mu dersin sahi :KK9:

Olur tabiiii bizde yaşadık o sıkıntıları şimdi kurt olduk yaniiiiiii :KK53: :KK19:

Tinylove ile de eşlerimiz aynı burçtan ve huyları hemen hemen aynı diye konuşmuştuk topiğin birinde..

Sakin uslu bir üye de vesselam ama şu görümce ile ilgili konusunda eleştiri de bulunmuştum..

Sevmiyor o yüzden artık beni bence :KK17::KK9:

Öyle düşünme lütfen. Eleştiri yapabilirsin tabiki de burası bir forum sonuçta:KK16:

X