Sinir bozucu

Narmık'a şaşırdım.. O kadar büyük durmuyor çünkü..

Sonracıma svdsv ( nicki yanlış yazmış olabilirim , anladınız siz beni :KK9: ) , Carrie ile burada sohbet ederlerken görür damlardım.. burada değil ama özellikle bir derdşm var bölümünde azcıkın dili sivrilirdi:KK9:

bir de bana şöyle geliyor. bir konuya forumun çok mesajlı-renkli adlı üyesi gelince "destuuuur benim bilmem kaç bin mesajım var lan "oluyor sanki..

Allahım bu bendeki ezikli de ne??

yok. çok komik iki kardeşmiş. cinsiyetlerini bilmiyorum ama. hep komiklik yaparlarmış gel zuhahaha gelme puhahaha diye diye yerleşmiş dilimize.

hiç hatırlamıyorum
kaç senesindeydi

hatırlamıyorum ki
elmayra hatırladı bak :KK3:

0oooo benden daha ablası geldi....:)

Biz de öyle :))

Benim ilk banım şiddet ve aldatma olduğunda kadın ayrılmalı,boşanmalı ,bile bile devam etmek onursuzluktur dedim diyeydi..Bir sürü kişi üzerime yürümüştü..Bir tokatla boşanılmaz,her evlilikte olur demişlerdi....Bizim ailede yok şiddet olayı dedim,inanmamışlardı.......Tabi ben de sinirle yiyin dayakları oturun aşağı o zaman madem demiştim..... Türkiye de kadınlar böyle mi ya diye pek üzülmüştüm,yakıştıramamıştım...Ama daha sonra kk de benim gibi düşünen üyeler arttı......

ben ilk aldığım banı hatırlamıyorum ama kesin polemikten banlanmışımdır :KK55:

Maşam yok benim! :KK70: agresifim diyelim :KK70:

ergenin biri cıkarmıştır onu

Benim topik ve üyeler patladı abla ondan :KK70:

Tam patladı ama yaaa kimsekalmadı artıkkk :KK14:

0oooo benden daha ablası geldi....:)

Biz de öyle :))

Benim ilk banım şiddet ve aldatma olduğunda kadın ayrılmalı,boşanmalı ,bile bile devam etmek onursuzluktur dedim diyeydi..Bir sürü kişi üzerime yürümüştü..Bir tokatla boşanılmaz,her evlilikte olur demişlerdi....Bizim ailede yok şiddet olayı dedim,inanmamışlardı.......Tabi ben de sinirle yiyin dayakları oturun aşağı o zaman madem demiştim..... Türkiye de kadınlar böyle mi ya diye pek üzülmüştüm,yakıştıramamıştım...Ama daha sonra kk de benim gibi düşünen üyeler arttı......

Ben daha yaşlıyımmmm yaa ondannnnn :KK53::KK53:

Azmettim, çalıştım yakında ben de yeşil olucam! Yeşil oluna Mune Yard oluyosun :KK70:

Mune alacaktı seni ne olduuuuu n zaman mavi olacannn :KK1:

X