Sinir bozucu

lan karılar bırı benı aydınlatsın ous ne demek bn hayatımdakı gorustgm oguzalardan bahsedıyorum carrıe bna yazsana ozelden ous ne demek

burayı oku:

inglizceniz varmı kızlar?
bi bayan var forumda, kullanıcı ismide ambitious, yani inglizce hırslı demek. bu bayan diyet köşesinde konu açmış tuttuğu diyetleri anlatıyodu. ben görmedim ama nihilcim sağolsun güldürdü beni baya bugün, o gösterdi bana.

.
Koparttin beni var ya

Anlamaya calisiyorum sey biti ous da ne demek die.... En sonunda cozdum.

Evet ingilizce tabi ki... Hirsli tutkulu demek...

Hic boyle dusunmemistim

hehe demek ki eşim senin aklın hep şeytanlıkta derken haklıymış.bende oğuz adında bir vatandaş var sandım,eski sevgili falan.

evet, severim seni dedi
beni görüncede aniden sakinleşiyordu biraz
elmayra gelince deliye dönüyodu

Son düzenleme:
Millet işe giderken oje sürüyo ben de eve giderken sürüyorum cins miyim neyim Kurusa da gitsem evime

yalnız değilsin bende hep ofiste sürerim evde saga sola çarpıyorum sabredemiyorum kuruyana dek. ofiste öyle değil ama sadece klavye olayı var daha kolay kuruyo

Nadia da anlarsa bizde bir anormallik var demektir... Kadesa da öyle okuyormuş

İnsan beni beklemez mi çok kırıldım şu an

yok ben ambitious ismini zaten ilk bu topikte gördüm,önce vay terbiyesiz bu nasıl nick dedim.sonra gerçeği okuyunca ufak çaplı bi gülme krizine tutulmuşum uuzn süre kendime gelemedim.ve gidip ismi oğuz olan yavruma sarıldım,kaderi benzemez İnşallah diye

hahhaa ben de şimdi anladım. aslına bakarsan bu üyeyi daha önce görmüştüm çokta saf değilimdir ama benim aklıma öyle bişi hiç gelmemişti yahuu

Ay inşallah.. Çok acıklı bi kucaklama belirdi gözümde

Hı hı cok tırsıyordu senden her an bir maymun resmi yapıştırırsın diye cekiniyordu

ahahahaaaaaayyyy
çiftleşen maymunlar hemde

sinek resmide yapıştırmıştım
o ilk geceden korkan kızın konusuna

Son düzenleme:

hoşgeldin sportmenkedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…