Sinir bozucu

bencede yanlış anladı olsa bile insan saklar

Böcek sanmış kelebekseyi
ezmiş yanlışlıkla

lan karılar bırı benı aydınlatsın ous ne demek bn hayatımdakı gorustgm oguzalardan bahsedıyorum carrıe bna yazsana ozelden ous ne demek

Elmayra neler duyuyorum Kelebekse mize nasıl kıydın sen

Senin dönüşünü bekleyemedim mutlu kendi sonunu kendi hazırladı

elmayra ne yapmıs

Böcek sanmış kelebekseyi
ezmiş yanlışlıkla

1 günlük ömrü vardı bana carptı kafayı bana taktı desek daha doğru

Carrie de şeytan tüyü var kelebekse ona ters cevap vermiyor ama nedense..
Galiba öyle , sensiz yapamaz o

Nezleli_Kelebek_38 keriyi severmiş bana gerizekalı demeden önce yazmıştı

mutlu, kesinlikle yalan
o beni karşılıksız seviyo hepsi bu

Aaaa niye yalan olsun yahu... Gayet iyi anlaşıyordunuz en son

valla öyle okudum ay dedim kadına bak adama şey biti diyo ) son 10 dakikadır pişmanım zaten,şey biti olayından sonra travma yaşıyorum burada neyse iki simi var,diğer adı Deniz..zaten deniz diyoruz :)

Bundan sonra oğuzu ağzına almazsın sanırım artık

elmayra ne yapmıs

Kelebekseyi ezmiş

Sen biliyorsun vallahi

valla öyle okudum ay dedim kadına bak adama şey biti diyo ) son 10 dakikadır pişmanım zaten,şey biti olayından sonra travma yaşıyorum burada neyse iki simi var,diğer adı Deniz..zaten deniz diyoruz :)

bütün oğuzlara bi tavsiyede bulunmak isitiyorum
olaki günün birinde ingiltereye veya amerikaya veya inglizce konuşulan başka bi yere gidipte orda hırslı davranmasınlar...adları ambitiousa çıkar

sız gorumce konusunda mı kavga ettınız
vay be ıs gerızekalı demeye bıle geldı ha hey gdı kk heyyy

Millet işe giderken oje sürüyo ben de eve giderken sürüyorum cins miyim neyim Kurusa da gitsem evime

ben geldimmm
ambitious' olayı harbi kopukmuş. ana ous konusunda henüz araştırmalarımı bitiremedim belirsizlik had safhada . bu konuda yalnız değilim sanırım. yada mesai sonuna doğru benim nöronlarda paslandı. nöörüyonus nen nöronlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…