Sinir bozucu

Carrie de şeytan tüyü var :KK9: kelebekse ona ters cevap vermiyor ama nedense..

Galiba öyle , sensiz yapamaz o :KK9:

Sen milletin neden boşandığını boşver de ' benimde 2 tane oğuzum var ' ne demek , bizi bi aydınlat :KK9:

Bende soğudum şimdi bu isimden :KK9:

bencede yanlış anladı :KK53::KK53: olsa bile insan saklar :KK52::KK52:

Böcek sanmış kelebekseyi
ezmiş yanlışlıkla

lan karılar bırı benı aydınlatsın ous ne demek bn hayatımdakı gorustgm oguzalardan bahsedıyorum carrıe bna yazsana ozelden ous ne demek

Elmayra neler duyuyorum :KK50::KK50::KK50: Kelebekse mize nasıl kıydın sen :KK22::KK22::KK22:

Senin dönüşünü bekleyemedim mutlu :KK70: kendi sonunu kendi hazırladı :KK70:

elmayra ne yapmıs:KK51:

Böcek sanmış kelebekseyi
ezmiş yanlışlıkla

1 günlük ömrü vardı bana carptı :KK70: kafayı bana taktı desek daha doğru :KK70:

Carrie de şeytan tüyü var :KK9: kelebekse ona ters cevap vermiyor ama nedense..
Galiba öyle , sensiz yapamaz o :KK9:

Nezleli_Kelebek_38 keriyi severmiş :KK70: bana gerizekalı demeden önce yazmıştı :KK70:

mutlu, kesinlikle yalan
o beni karşılıksız seviyo hepsi bu :KK52:

Aaaa niye yalan olsun yahu... Gayet iyi anlaşıyordunuz en son :KK52::KK52::KK52:

valla öyle okudum:KK9: ay dedim kadına bak adama şey biti diyo ) son 10 dakikadır pişmanım zaten,şey biti olayından sonra travma yaşıyorum burada :KK52: neyse iki simi var,diğer adı Deniz..zaten deniz diyoruz :)

Bundan sonra oğuzu ağzına almazsın sanırım artık :KK1::KK1::KK1:

elmayra ne yapmıs:KK51:

:KK1::KK1::KK1: Kelebekseyi ezmiş

Sen biliyorsun vallahi:KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK52::KK52::KK52::KK52:

valla öyle okudum:KK9: ay dedim kadına bak adama şey biti diyo ) son 10 dakikadır pişmanım zaten,şey biti olayından sonra travma yaşıyorum burada :KK52: neyse iki simi var,diğer adı Deniz..zaten deniz diyoruz :)

bütün oğuzlara bi tavsiyede bulunmak isitiyorum
olaki günün birinde ingiltereye veya amerikaya veya inglizce konuşulan başka bi yere gidipte orda hırslı davranmasınlar...adları ambitiousa çıkar

Senin dönüşünü bekleyemedim mutlu :KK70: kendi sonunu kendi hazırladı :KK70:

1 günlük ömrü vardı bana carptı :KK70: kafayı bana taktı desek daha doğru :KK70:

Nezleli_Kelebek_38 keriyi severmiş :KK70: bana gerizekalı demeden önce yazmıştı :KK70:

sız gorumce konusunda mı kavga ettınız :KK14:
vay be ıs gerızekalı demeye bıle geldı ha hey gdı kk heyyy:KK37:

Millet işe giderken oje sürüyo ben de eve giderken sürüyorum cins miyim neyim :KK70: Kurusa da gitsem evime :KK70:

ben geldimmm :KK3::KK3:
ambitious' olayı harbi kopukmuş. ana ous konusunda henüz araştırmalarımı bitiremedim belirsizlik had safhada . bu konuda yalnız değilim sanırım. yada mesai sonuna doğru benim nöronlarda paslandı. nöörüyonus nen nöronlar :KK14::KK14:

X