Sinir bozucu

yok ben ambitious ismini zaten ilk bu topikte gördüm,önce vay terbiyesiz bu nasıl nick dedim.sonra gerçeği okuyunca ufak çaplı bi gülme krizine tutulmuşum uuzn süre kendime gelemedim.ve gidip ismi oğuz olan yavruma sarıldım,kaderi benzemez İnşallah diye :KK60:

İnşallah inşallah :KK1::KK1::KK1::KK1: Bir anne için ne trajik bir an olmuştur o sarılma :KK9::KK9::KK9:

Ay şimdi bayılazaaam :KK70:

Ben gidiyorum evime, öpüyorum siziiii

:) bi de evde niye onla ugrasayım dimi :KK70:

e heralde. totişi yayıp yatmak varken ne gereNk var yani .:KK1:.
ben odamda bıyık bile alıyorum ipimle sen ne diyorsun bacım.. ama bir gün patron çatt diye girecek içeriye rezil olacam ondan korkuyorum :KK60:

burayı oku:

inglizceniz varmı kızlar?
bi bayan var forumda, kullanıcı ismide ambitious, yani inglizce hırslı demek. bu bayan diyet köşesinde konu açmış tuttuğu diyetleri anlatıyodu. ben görmedim ama nihilcim sağolsun güldürdü beni baya bugün, o gösterdi bana.

.
UmutCan kullanıcısından alıntı
Ambitious,arkadaşım kilo verme yolundaki başarını ve azmini kutluyorum da başka bişey diyeceğim,
adını okuyunca çok şaşırdım,
şey biti oğuz!! Nasıl izin vermişler böyle bir rumuz almana anlamadım,yoksa bir ben mi fesatım.yoksa bu kelimenin başka bir manası mı var ingilizce falan
ambitious kullanıcısından alıntı
Koparttin beni var ya

Anlamaya calisiyorum sey biti ous da ne demek die.... En sonunda cozdum.

Evet ingilizce tabi ki... Hirsli tutkulu demek...

Hic boyle dusunmemistim
hehe demek ki eşim senin aklın hep şeytanlıkta derken haklıymış.bende oğuz adında bir vatandaş var sandım,eski sevgili falan.

bacım sen ous u anlat ous u

Nadia ous mevzusu bu :KK53::KK53::KK53:

hepimiz birer Oğuz'uz diyorum ve iftar hazırlığına gidiyorum..şey biti Oğuz'un annesi kaçar :KK14:

ben odamda bıyık bile alıyorum ipimle sen ne diyorsun bacım.. ama bir gün patron çatt diye girecek içeriye rezil olacam ondan korkuyorum :KK60:

:KK53::KK53::KK53::KK53: Anam benim iş yerimden daha rahat yerlerde varmış :KK53::KK53::KK53:

Hoşçakal elmayra :KK51::KK51::KK51:

kelebekseyi referans olarak kullanıcam :KK53: :KK53:

Çok sağlam bi referans doğrusu :KK9:

güle güle elmayra bende çıkacam 18:00 de :KK3:

kız ousu anlatsana kader ayyy cok merak ettım

Meraktan çatlamadan önce yorumları takip et , net bi şekilde anlatıldı :KK9:

Büyük cesaret :KK9:

burayı oku:

inglizceniz varmı kızlar?
bi bayan var forumda, kullanıcı ismide ambitious, yani inglizce hırslı demek. bu bayan diyet köşesinde konu açmış tuttuğu diyetleri anlatıyodu. ben görmedim ama nihilcim sağolsun güldürdü beni baya bugün, o gösterdi bana.

.
Ambitious,arkadaşım kilo verme yolundaki başarını ve azmini kutluyorum da başka bişey diyeceğim,
adını okuyunca çok şaşırdım,
şey biti oğuz!! Nasıl izin vermişler böyle bir rumuz almana anlamadım,yoksa bir ben mi fesatım.yoksa bu kelimenin başka bir manası mı var ingilizce falan
ambitious kullanıcısından alıntı
Koparttin beni var ya

Anlamaya calisiyorum sey biti ous da ne demek die.... En sonunda cozdum.

Evet ingilizce tabi ki... Hirsli tutkulu demek...

Hic boyle dusunmemistim
hehe demek ki eşim senin aklın hep şeytanlıkta derken haklıymış.bende oğuz adında bir vatandaş var sandım,eski sevgili falan.

Nadia ous mevzusu bu :KK53::KK53::KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: haın karılar daha once nıye soylemedınız bana beeeeeeeee:KK6:
Allahım bunu oguz duyarsa yıkılır :KK60:
sey bıtı oguz ay cok komıkkk:KK60:

yok ben ambitious ismini zaten ilk bu topikte gördüm,önce vay terbiyesiz bu nasıl nick dedim.sonra gerçeği okuyunca ufak çaplı bi gülme krizine tutulmuşum uuzn süre kendime gelemedim.ve gidip ismi oğuz olan yavruma sarıldım,kaderi benzemez İnşallah diye :KK60:

evet yaaaa
kaderi benezemesin.....

:KK9: :KK9: :KK9: :KK9:

X