Sinir bozucu

Bende sen yazınca gördüm

Çok hoş bence hediye oldukça anlamlı... Bizimde evlilik yıldönümümüzdü geçen hafta eşim puzzle yaptırmış bitirmeyi başarırsak tablo olarak kullanıcaz...

Bana sorsan sebebini söylerdim

Teşekkür ederim , ilk kez böyle birşey hediye edeceğim..

Eşinde güzel bir tercih yapmış ne güzel

ben bugün bi kullanıcıya o kadar güldüm ki
karnıma ağrılar girdi yaaa

inglizceniz varmı kızlar?
bi bayan var forumda, kullanıcı ismide ambitious, yani inglizce hırslı demek. bu bayan diyet köşesinde konu açmış tuttuğu diyetleri anlatıyodu. ben görmedim ama nihilcim sağolsun güldürdü beni baya bugün, o gösterdi bana.

ambitious'a birisi yorum yazmış. yorumlara bakın

Koparttin beni var ya

Anlamaya calisiyorum sey biti ous da ne demek die.... En sonunda cozdum.

Evet ingilizce tabi ki... Hirsli tutkulu demek...

Hic boyle dusunmemistim

hehe demek ki eşim senin aklın hep şeytanlıkta derken haklıymış.bende oğuz adında bir vatandaş var sandım,eski sevgili falan.

Son düzenleme:

Ey allahım neler var ya

yarı-avukat

bu arada susuleta 2.ci üyelikten ban yemiş şimdi arkadaş listeme bakınca farkettim :26:

Yarı avukat??? :44::44::44:

Bu ikinci üyelikten ban olayını anlayamıyorum ben... Bazı üyeler alıyor konu açabilmek içim deşifre olmasın diye başkası da aldı mı ban yiyor...

Yarı avukat??? :44::44::44:

Bu ikinci üyelikten ban olayını anlayamıyorum ben... Bazı üyeler alıyor konu açabilmek içim deşifre olmasın diye başkası da aldı mı ban yiyor...

hukuk mezunuyum ama henüz baroya kayıt olmadım

evet aynen öyle, ikinci kullanıcı isminden sonra ban geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…