Sinir bozucu

[video=youtube;39tzs3lNjlM]http://www.youtube.com/watch?v=39tzs3lNjlM[/video]

bu şarkının sözleri harika yaaaa

Selam kızlar, ben geldim..

Carrie hani bi hediye sipariş etmiştim gelmemişti ya.. aynısını başka sitede buldum sipariş ettim bugün geldi

nereleri gezdiniz

Sadece 3 günlüğüne kıyıköye gittik carrie Onun dışında İstanbuldaydım

Yeşili sevmedim gözümü aldı yazı

Selam kızlar, ben geldim..

Carrie hani bi hediye sipariş etmiştim gelmemişti ya.. aynısını başka sitede buldum sipariş ettim bugün geldi

Ne sipariş etmiştin kader Evlilik yıldönümü için mi? Bu arada ramazan topiğinin sahibinin yazdığını bende gördüm Bize ısınamamış kızcağız

mahsus yaptım
gıcıklık olsun diye

herkes çok beğendi rengimi bak herkes susuyo
bi sen beğenmedin mutlucum

Kal gelmiştir millete görünce Buralar çok sessiz zaten bu aralar nedense... Kürklenmişin bu arada... Cezanda silindi mi ki

valla şimdiye kadar bi tek sen şikayet ettin
ensest konusu varsa orda habire yazıyorum kimse sesini çıkarmadı şimdiye dek

sağollll canımmmssssssss kürklendimm ama geri geri duruyorum biraz bu aralar, banlanmamak amaçlı ne olur ne olmaz

Bir tek beni mi rahatsız etti bu şimdi Uslu dur aferin... Kazene söleseydin kürkle beraber kendime yeni bir sayfa açmak istiyorum cezamı sıfırla diye

Yok bilmiyordum bakayım 9 gündür girmedim doğru düzgün

zaten ceza puanları 6 ay dolunca sıfırlanıyormuş

evet, bi tek seni rahatsız etti

hadi gözün aydın
eee diğerini naptın
iptal ettinmi siparişi

İptal var mıydı bilmiyorum.. Son mailim göndermeyeceksiniz madem başka yerden temin edeceğim şeklindeydi

Ne sipariş etmiştin kader Evlilik yıldönümü için mi? Bu arada ramazan topiğinin sahibinin yazdığını bende gördüm Bize ısınamamış kızcağız

Eşimin doğum günü için.. Şunu sipariş ettim

Ben görmemiştim bi arkadaş mesajla uyardı beni.. Bende daha girmedim o topiğe hıh

Bende sen yazınca gördüm

Çok hoş bence hediye oldukça anlamlı... Bizimde evlilik yıldönümümüzdü geçen haftaydı eşim puzzle yaptırmış bitirmeyi başarırsak tablo olarak kullanıcaz...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…