Sinir bozucu

Carriecim, bence sen hakim veya savcı olmalısın :) Bayan hakim oluyormuş ama savcı oluyor mu bilemiyorum...Cinsiyet ayrımı var diye duymuştum ama değişti mi bilemem...Kızkardeşimin eşi de hukuk mezunu..Stajı bitince hiç avukatlık yapmadı..Hakimlik sınavlarına girdi...Şu an savcı....Sanki senin de yapın çok uygunmuş gibi geldi bana...Hayırlısı inşallah...:KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
Carriecim, bence sen hakim veya savcı olmalısın :) Bayan hakim oluyormuş ama savcı oluyor mu bilemiyorum...Cinsiyet ayrımı var diye duymuştum ama değişti mi bilemem...Kızkardeşimin eşi de hukuk mezunu..Stajı bitince hiç avukatlık yapmadı..Hakimlik sınavlarına girdi...Şu an savcı....Sanki senin de yapın çok uygunmuş gibi geldi bana...Hayırlısı inşallah...:KK16:

benim bildiğim kadarıyla cinsiyet ayrımı yok, olmamalı. yoktur büyük ihtimal. aslında hayalim savcılıktı. hayırlısı inşallah

olabilir neden olmasın :KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1: Bu sana pahalıya patlayabilir...

neden?
sırf beleş diye kocasını boşayan olur dimi :KK9: :KK9: :KK9:

Hakim ve savcı olmak için kabiliyetin yanında sağlam bir de torpilin olması gerek diye biliyorum... Bir tanıdığım vardı senelerce uğraştı ama olamadı maalesef... Sınavları çok iyi notla geçiyor ama mülakatta eleniyor :KK4::KK4::KK4:

benim bildiğim kadarıyla cinsiyet ayrımı yok, olmamalı. yoktur büyük ihtimal. aslında hayalim savcılıktı. hayırlısı inşallah

olabilir neden olmasın :KK1:

neden?
sırf beleş diye kocasını boşayan olur dimi :KK9: :KK9: :KK9:

Az çok seni tanıdığım,yani tahmin ettiğim kadarıyla sana çok uygun gibi geldi savcılık........:)

Hakim ve savcı olmak için kabiliyetin yanında sağlam bir de torpilin olması gerek diye biliyorum... Bir tanıdığım vardı senelerce uğraştı ama olamadı maalesef... Sınavları çok iyi notla geçiyor ama mülakatta eleniyor :KK4::KK4::KK4:

Kızkardeşimin eşi 2,5 sene işsizdi..Evliydiler..Evde sürekli ders çalışıyordu.... Kızkardeşim sağlıyordu geçimi....Defalarca girdi sınavlara..Hep 1-2 puanla kaçırıyordu...Sonunda kazandı..Herhangi bir torpil olmadı..İlk görev yeri de hemen 5. bölge Kars Kağızman dı..Oradan Bilecik....Oradan İzmir Menemen..Ve daha tayinleri çıkacak bir kaç sene sonra...Kızkardeşim de eş durumundan gidecek.......

Son düzenleyen: Moderatör:

evet orası kesin, artık torpilsiz hiçbirşey olmuyo maalesef türkiyede:KK14:

:KK9: Gönlün çok zenginmiş :KK9:

kurtaracam sizi! merak etmeyin!
az kaldı beni bekleyin, sabredin kk hanımları :KK53:

Yok ondan değil gerekli sebebi olup boşanmak isteyen bile bir sürü kadın var bu forumda... :KK50::KK50::KK50:

maalesef...ama biliyomusun kolay kolay cesaret edemiyolar boşanmaya... unutmak istiyolar, affetmek istiyorlar, 2 gün sonra gelip kocalarını aklamaya çalışıyolar. en kızdığım şey bu

boşıycam ben onları :KK53:

Az çok seni tanıdığım,yani tahmin ettiğim kadarıyla sana çok uygun gibi geldi savcılık........:)

çok tşk ederim canım... :KK19:

narmik :))) carrie avukat olunca bütün foumu bouycam dio eeee savcı olursa kesin hepimizi içeri atar :))) ayy koptum :KK53:

kazeni bile atarım, ceza puanlarımı hele bi silmesin :KK15: :KK15:

ben bi konuşim editör yapsınlar beni, burda stajımı yapim ben :KK9: :KK9: :KK9:

Kızkardeşimin eşi 2,5 sene işsizdi..Evliydiler..Evde sürekli ders çalışıyordu.... Kızkardeşim sağlıyordu geçimi....Defalarca girdi sınavlara..Hep 1-2 puanla kaçırıyordu...Sonunda kazandı..Herhangi bir torpil olmadı..İlk görev yeri de hemen 5. bölge Kars Kağızman dı..Oradan Bilecik....Oradan İzmir Menemen..Ve daha tayinleri çıkacak bir kaç sene sonra...Kızkardeşim de eş durumundan gidecek.......

ama değdi değilmi
çok güzel meslek yaaaa :21:

kazeni bile atarım, ceza puanlarımı hele bi silmesin :KK15: :KK15:

ben bi konuşim editör yapsınlar beni, burda stajımı yapim ben :KK9: :KK9: :KK9:

ama değdi değilmi
çok güzel meslek yaaaa :21:

Evet canım çok şükür..Çok stresliymiş ama değdi dediğin gibi.........:)

X