Sinir bozucu

[video=youtube;39tzs3lNjlM]http://www.youtube.com/watch?v=39tzs3lNjlM[/video]

bu şarkının sözleri harika yaaaa

Selam kızlar, ben geldim..

Carrie hani bi hediye sipariş etmiştim gelmemişti ya.. aynısını başka sitede buldum sipariş ettim bugün geldi :KK9:

nereleri gezdiniz :KK19:

Sadece 3 günlüğüne kıyıköye gittik carrie :KK53::KK53::KK53: Onun dışında İstanbuldaydım :KK31::KK31::KK31:

Yeşili sevmedim gözümü aldı yazı

Selam kızlar, ben geldim..

Carrie hani bi hediye sipariş etmiştim gelmemişti ya.. aynısını başka sitede buldum sipariş ettim bugün geldi :KK9:

Ne sipariş etmiştin kader :KK3::KK3::KK3: Evlilik yıldönümü için mi? Bu arada ramazan topiğinin sahibinin yazdığını bende gördüm :KK1::KK1::KK1: Bize ısınamamış kızcağız :KK50::KK50::KK50:

Sadece 3 günlüğüne kıyıköye gittik carrie :KK53::KK53::KK53: Onun dışında İstanbuldaydım :KK31::KK31::KK31:

Yeşili sevmedim gözümü aldı yazı

Ne sipariş etmiştin kader :KK3::KK3::KK3: Evlilik yıldönümü için mi? Bu arada ramazan topiğinin sahibinin yazdığını bende gördüm :KK1::KK1::KK1: Bize ısınamamış kızcağız :KK50::KK50::KK50:

mahsus yaptım
gıcıklık olsun diye :KK9: :KK9:

Kal gelmiştir millete görünce :KK20::KK20::KK20: Buralar çok sessiz zaten bu aralar nedense... Kürklenmişin bu arada... Cezanda silindi mi ki :KK53::KK53::KK53:

valla şimdiye kadar bi tek sen şikayet ettin
ensest konusu varsa orda habire yazıyorum kimse sesini çıkarmadı şimdiye dek :KK9: :KK9:

sağollll canımmmssssssss kürklendimm ama geri geri duruyorum biraz bu aralar, banlanmamak amaçlı ne olur ne olmaz :KK55:

valla şimdiye kadar bi tek sen şikayet ettin
ensest konusu varsa orda habire yazıyorum kimse sesini çıkarmadı şimdiye dek :KK9: :KK9:

sağollll canımmmssssssss kürklendimm ama geri geri duruyorum biraz bu aralar, banlanmamak amaçlı ne olur ne olmaz :KK55:

Bir tek beni mi rahatsız etti bu şimdi :KK43::KK43::KK43: Uslu dur aferin... Kazene söleseydin kürkle beraber kendime yeni bir sayfa açmak istiyorum cezamı sıfırla diye :KK1::KK1::KK1:

Yok bilmiyordum bakayım 9 gündür girmedim doğru düzgün :KK31::KK31::KK31:

Bir tek beni mi rahatsız etti bu şimdi :KK43::KK43::KK43: Uslu dur aferin... Kazene söleseydin kürkle beraber kendime yeni bir sayfa açmak istiyorum cezamı sıfırla diye :KK1::KK1::KK1:

Yok bilmiyordum bakayım 9 gündür girmedim doğru düzgün :KK31::KK31::KK31:

zaten ceza puanları 6 ay dolunca sıfırlanıyormuş :KK53:

evet, bi tek seni rahatsız etti :KK52:

hadi gözün aydın
eee diğerini naptın
iptal ettinmi siparişi :KK34:

İptal var mıydı bilmiyorum.. Son mailim göndermeyeceksiniz madem başka yerden temin edeceğim şeklindeydi :KK9:

Eşimin doğum günü için.. Şunu sipariş ettim :KK16:

$6814.jpg

Ben görmemiştim bi arkadaş mesajla uyardı beni.. Bende daha girmedim o topiğe hıh :KK19:

İptal var mıydı bilmiyorum.. Son mailim göndermeyeceksiniz madem başka yerden temin edeceğim şeklindeydi :KK9:

Eşimin doğum günü için.. Şunu sipariş ettim :KK16:

Eki Görüntüle 477183

Ben görmemiştim bi arkadaş mesajla uyardı beni.. Bende daha girmedim o topiğe hıh :KK19:

Bende sen yazınca gördüm :KK1::KK1::KK1:

Çok hoş bence hediye oldukça anlamlı... Bizimde evlilik yıldönümümüzdü geçen haftaydı eşim puzzle yaptırmış bitirmeyi başarırsak tablo olarak kullanıcaz... :KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
X