Sinir bozucu

ay koptum :KK9: :KK9: :KK9::KK9::KK9:

bende bazen eşime öle diyorum yanlışlıkla, hani bazen kelimeleri unutuyorum
yemek yerken
yemeği bitiyo tabağında
biraz daha koyayım mı sana diyorum
ne koyuyon hoppp akıllı ol diyo :KK9: :KK9: :KK9:

yazıklar olsun, haram olsun bana yedirdiğiniz karpuz kabukları :KK9:

ay sen onu diyorsun bızım meslekte resmen soyun gelıyorum dıyorum yanı ben napim sapığa cıkacak adım yada pantolonunu cıkar gelıyorum hahahaha bi öpüşelimmi demedıgım kalıyo

yok
evli değil
soğan cücüğü kadar boyu var
küçük o daha küçükkkk aplası

Yolarım seni kız :KK53:

çalışmıyorsan ailede resmen cari acık sensın demekkı :KK70::KK70: sana kım fınansmanlık yapıyorsa alıp alıp az cok biriktiriceksın yada iş falan bulabılrsın

Canım bizim evde herkes bana finansmanlık yapıyor. :KK53: Üni bitti benim iş bulamadım moralim çok bozuk o konuda :KK50: Bizimkilerden para alıyoum tırtıklıyorum biriktiriyorum ama ne kadar olcak yaa :KK31:

puhhaa sen hepimizden betersin :KK1:

Aynen yaa sorma :KK6:

Yok canım sözlüyüm 6.senemiz. :KK53:

Hee :KK52: Anneme diyorum "olmuyor böyle anne, ben yarın gidiyorum caminin önüne para toplamaya", o da bana " cuma günü git daha iyi" diyo... :KK53:

ben kendımı tanıtayım 28 yasındayım evlıyım 1 yıllık hemşireyim 8 yıllık 46 raporrum var 28 yıllık :KK70::KK70:

he birde derın bi nefes al (acımayacak yavrum dyorum içimden) :KK70::KK70: saplıyıveryorum enjektörü :KK70::KK70:

çok kurnazca :KK1:

Canım bizim evde herkes bana finansmanlık yapıyor. :KK53: Üni bitti benim iş bulamadım moralim çok bozuk o konuda :KK50: Bizimkilerden para alıyoum tırtıklıyorum biriktiriyorum ama ne kadar olcak yaa :KK31:

:KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19:

severim seni...bilürsün :KK19: :KK1:

canım ne mezunusun ki işten yana sıkıntı cekıyosun iş bulmadan evlenme sakın cok zorlanırsın

X