Sinir bozucu

canım ne mezunusun ki işten yana sıkıntı cekıyosun iş bulmadan evlenme sakın cok zorlanırsın

Canım daha niyetimiz yok kısmetse 2015 de evlencez.. Lojistik mezunuyum ama hiç bir yer almıyo beni, tipimimi beğenmiyorlar anlamadım ya :KK53:

hahahaha ya ben her şekle giriyorum ortama göre memnunumda halımden ama genel olarak manyagım dıyebılırım 20 yasında yogun bir hastanede işe baslarsan kafayı sıyırırsın :KK70:

işte bende bu yüzden kafayı sığırdım :KK1:

carrie de tuzu biberi oldu :KK14:

aynen öyle
konu başlığındanda anlaşıldığı gibi
sinir rahatsızlıklarımız var
herzaman bi hemşireye ihtiyacımız var :KK56:

sinirlendıgızınde dayarım bi ataraks ekran karsısında mısıl mısıl uyursunuz :KK70:

Canım daha niyetimiz yok kısmetse 2015 de evlencez.. Lojistik mezunuyum ama hiç bir yer almıyo beni, tipimimi beğenmiyorlar anlamadım ya :KK53:

peki kendı bölüm dısında işlre basvuru yaptınmı yada ailenın durumu iyi ise dil bilmiyorsan dıl kursuna git meslegınle ılgılı kurslar varsa katıl hepsi artı senın ıcın

hahahaha ya ben her şekle giriyorum ortama göre memnunumda halımden ama genel olarak manyagım dıyebılırım 20 yasında yogun bir hastanede işe baslarsan kafayı sıyırırsın :KK70:

Benim sonumda böyle olucak işte :KK53: Bende 21 yaşındayım canım..

hepimiz kardeşiz ebru ban yıyeceksek bile grup halınde yıyoruz :KK70:

O konuyu hiç açma zaten canım yaa :KK24:

46 raporu nediiii :KK17:

Sıyrık oluyorsun Carrie.. Kafanın %95i yok :KK53:

sinirlendıgızınde dayarım bi ataraks ekran karsısında mısıl mısıl uyursunuz :KK70:

peki kendı bölüm dısında işlre basvuru yaptınmı yada ailenın durumu iyi ise dil bilmiyorsan dıl kursuna git meslegınle ılgılı kurslar varsa katıl hepsi artı senın ıcın

Ailemin durumu iyi canım ama gel sende bana sor yaa, artık oku oku beynim sulandı hiç gidesim yok bir yere :26: Mesleğim dışında da iş yapmak istemiyorum canım yaa.. Amaaan çalışırım bende elbet bir gün :KK53:

Bu arada grup derken? :KK52:

hepimiz kargayız !!! :KK24: :KK24: :KK24: :KK24:

karga düştü aklıma...
radyolog için çalayımmı bi parça :KK24::KK24:

X