Sinir bozucu

yok bende zaten o dilden anlıyorum 2 abiyle büyüdüm erkeklerin arasında çalışıyorum

kibarlık nedir bilmem ben :KK1:

Ayy ben şaka yapıyorum canım, biz 2 kız kardeşiz bir babam var :KK53:

Ama lise de hep erkeklerle takılıyordum :KK23: Vayy ebni yerden yere vururlar şimdi :KK53: (Erkeklerden biri sözlüm diğerleride en yakın arkadaşlarımızdı) :KK9:

Benim mesaim bitti :KK16::KK16::KK16: Svd cim sana iyi tatiller bol bol dinlen...

Görüşürüz kızlar kendinize dikkat edin uslu durun :KK3::KK3::KK3:

Ayy ben şaka yapıyorum canım, biz 2 kız kardeşiz bir babam var :KK53:

Ama lise de hep erkeklerle takılıyordum :KK23: Vayy ebni yerden yere vururlar şimdi :KK53: (Erkeklerden biri sözlüm diğerleride en yakın arkadaşlarımızdı) :KK9:

ay benim ki şaka değildi ama :KK1:

evet ne yaptın çabuk sil :KK9:

dün yemeğe gittik seyredemedim :KK37:

eee sonra naptınız :KK23:

puahaa evet ya üzüldüm carrie durumuna yaa

olmadı muneyle konuşalım da yarısını bana yazsın cezaların 10 nasıl olsa benim :KK76:

puhahahahah
hani türk filmlerinde oluyo ya
ana karakter birini vuruyo sonra bütün köy bennn vurdummm ben vurdummmmm ben vurdummm diyo
onun gibi bişi oldu bu sizin yaptığınız :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:

Birde bende izliyorum yemek programlarını kızlar.. Show dakinimi diyorsunuz siz... :KK56:

evet cnm :KK14:

Bu üyeliğin iptal olursa yeni üyelik alamıyor musun acaba :44::44::44:

alabiliyorum sanırım :KK34: ama ben bunu istiyorummm, çünkü sonra beni tanımazsınız :KK5:

Valla ya, resmen konuya dönelim dedi :KK9:

Afferin afferin :KK53:

Carrie birde sen Mune ile konuştun mu, ceza puanları silinebiliyormuymuş..

sormadım ama bi mesaj atıcam soracam :KK1:

Amaaan canım sakın kazene bir şey deme 30 ceza puanı birden giriyor haberin olsun :KK53:

evet yaaaaaa
zaten hep kazen mahvetti beni

Ben alabilirim cezalarınızdan biraz benim uyarım var henüz puan bile değil :KK9::KK9::KK9:

ben vurdummm
ben vurdummmmmm
ben vurdummm

:KK9: :KK9: :KK9:

merak etme carri seni nerde görsek tanırız :KK9:

sen unutulacak kadın mısın

ay öyle bi şarkı vardı deme :KK24:

Benim mesaim bitti :KK16::KK16::KK16: Svd cim sana iyi tatiller bol bol dinlen...

Görüşürüz kızlar kendinize dikkat edin uslu durun :KK3::KK3::KK3:

Tamam canım bye bye..:KK3:

ay benim ki şaka değildi ama :KK1:

evet ne yaptın çabuk sil :KK9:

Ayy olsun şekerim ya... :KK53:

Yaa kızlar bir soru sorcam size akıl verin bana..

Şimdi eylülde benim sevdiceğimin doğum günü var ama benim param yok :26: Yani biriktirmeye çalışıyorum ama ne kadar birikicek, elime geçen parayı kumbaraya atıyorum ama birikemicek o kadar :26: Ne yapim sizce kızlar..

Şimdi eylülde benim sevdiceğimin doğum günü var ama benim param yok :26: Yani biriktirmeye çalışıyorum ama ne kadar birikicek, elime geçen parayı kumbaraya atıyorum ama birikemicek o kadar :26: Ne yapim sizce kızlar..

daha var eylüle, ooooo o zamana kadar moda gelir geçer
benimkinin ağustosta :KK17:

ne almayı düşünüyosun peki

atkı ör ikinize takım ucuza gelir hemde el emeği

X