Sinir bozucu

hepimiz kargayız !!! :KK24: :KK24: :KK24: :KK24:

karga düştü aklıma...
radyolog için çalayımmı bi parça :KK24::KK24:

hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Ailemin durumu iyi canım ama gel sende bana sor yaa, artık oku oku beynim sulandı hiç gidesim yok bir yere :26: Mesleğim dışında da iş yapmak istemiyorum canım yaa.. Amaaan çalışırım bende elbet bir gün :KK53:

Bu arada grup derken? :KK52:

yani bence yasında kucuk tadını cıkar calısmak guzel ama erken baslamak kötü sen biraz daha gez dolas gurubumuz legal bir gurup olmakla bırlıkte sadece dogruları söyleyıp ban yedıgımız bandaşlarımız :KK70:

hani einstein gibi yani :KK52:

evet biz 2012 jenerasyon larız :KK70:

yani bence yasında kucuk tadını cıkar calısmak guzel ama erken baslamak kötü sen biraz daha gez dolas gurubumuz legal bir gurup olmakla bırlıkte sadece dogruları söyleyıp ban yedıgımız bandaşlarımız :KK70:

Banı da grup olarak mı yiyoruz, oooooo :KK52::KK52::KK52:

hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Hoşgeldin şerefine çal bir parça bee :KK52:

öhö öhö... sesimi düzeltim.....
hangi parça olsun :KK3:

öhö öhö..

:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

[video=youtube;obSzaVJmulM]http://www.youtube.com/watch?v=obSzaVJmulM[/video]

Sen bizi bile gömersin, dert etme canım :KK53::KK53:

bugün bu konuyu konuşuyorum kamille internetten
ona diyorum ki sen ölünce ben napacam, canım sıkılır oda diyorki neden ben önceden ölüyorum, sen ölecen merak etme diyorum, elimden geleni yapacam bunun için :KK9:

sen gitsen bile ben varrım merak etme hatta bu aralar üremeyi düşünüyoruz radyologcuklar gelecek boy boy :KK70:

ahahaahhaaa :KK9: radyologcularmı

ona diyorum ki sen ölünce ben napacam, canım sıkılır oda diyorki neden ben önceden ölüyorum, sen ölecen merak etme diyorum, elimden geleni yapacam bunun için :KK9:

puhahha

adamı gömdü de canı bile sıkıldı :KK9:

inşallah ikiz yapacazda bakalım denk duserse sülalede bolca var :KK70: bir hamlede 2 si birden büyür gder gercı esım senın gibi 2 kızım olursa anneme giderım dıyoda bakalım :KK70:

Adamı korkutma :KK53::KK53:

Ceza puanın kaç canım.. Bizimkiler ufaktan sallantıda :KK53::KK53:

X