Sinek Olup Üşüşenler

Dürtüsel, öz saygı yoksunu , hem karakteri hem de beyni güdükler her iki cinste de var...
Hep vardılar, sadece sosyal medya yoluyla, daha da görünür oldular.

Pespayelikleri ortada, insanın sümüğünü atmayacağı niteliksizler işte...
Çevirin kafanızı geçin.
İt ürür kervan yürür, siz hayatın tadını çıkarın.

Allah tamamına erdirsin :)

Çok teşekkür ederim, aynen böyle düşünüyorum :))

Elbette çevrede internette ahlaksız kadınlar var ama bir erkeğin izin verdiği kadar. Mesela ''evlenirsen takipten çıkarım'' diyen kadın zaten flört için eklenmiştir nişanlın tarafından. Senle görüşmeye başladıktan sonra yedek gibi listede tutmamalıydı. ''hiçbir mesajıma cevap vermedin ama profilini incelediğimde bence bizden olurdu, neyse belki daha sonra kısmet olur.'' ben bu lafların durup dururken söylendiğini düşünmüyorum. Hiç konuşmadığı kız niye listesinde? Veya sana listendeki bir erkek bu minvalde birşey yazsa onun aklından ne geçer? Bence sonsuz güveniyormuş gibi yapıp gizliden bir takip edin.

Kendini bilmez kendini bozuk para kuruş gibi değerlendiren insanların hatta bir adım öteye gideyim erkek olsun o olmazsa bu olsun yada kadın olsun ne olursa olsun diyen her iki cinsten insanların sözleri ve tavırları sizi böyle etkilemesin.Dos görünüşe herseyini seren insan yozdur.Ve unutmayın avuç içleri yalamak için yaratılmış.O niyetteki insanlar aşkı kim kaybetmiş bulacaklar.Daha çok ararlar .Karmada güzel bir ilişki yaşamanın sırrı basitlikten geçmez asla.İnanin huzur uzak onlara yalanla gelen yalanla sinsilikle elde edilen sinsilikle kaybolur hayatta.Gecin dikkate almayın .Bu arada nisanliniz başka kapıya canim sana farketmez zaten istersen numaranı ver karşı binaya yazayim arayanlari değerlendir layigin bu diyebilir.Cokmu kötü yazdım bu tarz kişilerin layigi bu hayat herkesi layigina götürüyor sonunda.

Valla ben inandım benim bir tane arkadaşım var normal eli yüzü düzgün bir çocuk ama jude law da değil yani. Normal bir insan. Instagramdan çocuğa evlenebiliriz istersen yazan var. İs toplantısında karşı masada oturan bi arkadaşımız ki hiç flortlesmislikleri yokmuş, gomleginden gözlerimi alamıyorum yazmiş. Bizim arkadaş da arayista da bazen bu tarz maceralarını küçük bir arkadaş grubumuza anlatıyor sizce ne yapıyım filan diye ordan biliyorum. Günümüzde kadinlar da eskiden erkekler nasıl davranırsa o şekilde davranıyor önüne gelene yazan hanım arkadaşlar çok. Bekarlara yazsınlar tabi ne olacak da evlilere de yazmaları üzdü.

Ayyy herkeşler sizin nişanlınızın peşinde mi kıyamam
Valla bizimkilere hiç öyle şeyler olmuyor çok ilginç sizin eş adayınız demek ki vaktinde çok takılmış birileriyle takıldıkları şansını deniyor. Yoksa neden durduk yere yapsınlar komik yani. Siz bence nişanlınızdan emin olun önce

Evet nisanliniz güvenilir biri gibi duruyor güveniyorsanız da sorun etmeyin zaten değmez.

Yaşla ilgili de olabilir ama Khomyuk. Bizim yasitimiz kadınlar erkeklere adım atmıyor hiç. Genç nesil daha farklı. Ortalama eli yüzü düzgün genc erkeklere bile genç kadınlardan bir sürü teklif geldiğini gördüm kendi gözümle. Üniversitede kızlar teklif ediyormuş diye bir şaka vardı ya bizim zamanımızda. O şaka gerçek olmuş artık.

Garip bize ya da eşimize vs niye kimse yazmıyor o zaman. Profili gizli ise takip rttikleri normal değil. Gizli değilse ve bu tarz mesajlar varsa da gizledim bari.

yapıyorlar ya nereden cesaret alıyorlar diye düşünmeye gerek yok
yapıyorlar ve yapmaya devam edecekler
sadece kadın olarak düşünmek yanlış olur bu modelde erkek de çok fazla
benim de profilim gizli değildir herkese açık ancak sevgilim olduğu dönemde sevgilim olduğunu bildikleri halde yazan, tanışmak isteyen, kahve teklif eden, numara isteyen, sevgilisi olan bi kadın olmamı hiç önemsemeyen erkeklerle karşılaştım
cevap bile vermeden engelledim ama insanların yazmalarının da önüne geçemeyebiliyoruz
kendini bilmez insanlar için ay acaba nerede yanlış yapıyorum da bu cesareti benden mi alıyorlar diye kafa yormadım yormam da
yazmasınlar diye mesaj isteklerini sınırlandırmak, hesabı gizliye almak gibi şeyler de yapmadım. yapmam tarzım değil
benim sevgilime de yazıyorlardı asılan eden oluyordu engellemesine rağmen başka hesaplardan ulaşan, numarasını birilerinden alıp yazanlar oluyordu

bunu yapma sebepleri seçilmiş insanın cazip gelmesi mi bunu bilemiyorum
ama bunu yapan insanlar diğer partnerle de inanılmaz bi yarış içinde sanıyorlar kendilerini
bi dönem evli adamla beraber olan bi kız arkadaşım vardı (hayatımda değil kendisi artık) mesela o da inanılmaz güzel ve çekici bir kadın olmasına rağmen adamın karısını stalklamak için ne hesaplar açtı neler neler yaptı
bi yerden sonra kadınla saçma sapan bi yarış içine soktu kendini kendi kafasında mesela
oluyor böyle şeyler

Ya biz de z kuşağı değiliz, 31 yaşındayız ikimiz de. Ama gerçekten söylerlerdi önceden de, ben de şey derdim. Erkekler bir şey yapmasa kadınlar üstlerine düşmez. O kuafördeki olayı kendi kulaklarımla duydum. E nişanlıma gelen mesajları kendi gözlerimle gördüm ve öncesi de yok. Hakikaten tecrübeli büyüklerimizin söylediği şeyler doğruymuş dedirtti bunlar bana

Pro üye olunca ne oluyordu ki, konuyu okudum ayrıca sayın sihirlikutu. Herkesin sinek gibi üşüştüğü mükemmel bir nişanlıya sahipsiniz, konunun teması bu.
Sihirli değil de sinirli kutu gibi.

Valla nişanlandığını duyunca daha önce flört durumu olmayan insana yazmaz.
Ki açık profil takip etmediği ama takip edenler de var diyor. Neden böyle bir şeye ihtiyaç duyuyor? Adamın geçmişi sağlam değil belli ki ben yüz vermeyen erkeğe durduk yere atlayan olacağını da sanmıyorum açıkçası. Geçmişte bir muhabbetleri mutlaka oldu derim ben

Evet katılıyorum. Gerçekten evli/nişanlı erkek düşkünü bir kitle var. Ben bunu 2 kategoriye ayırıyorum
1- peşine düşmeyecek ama kendine para harcatacak erkek arayışı. Yani diyor ki ben bununla gezeyim,tozayım bana harcasın. İstemeyince şutlarım gider. Pahalı şeyler isterim almazsa tehdit ederim söylemekle vesaire
2- bunu birisi koca yapmaya uygun görmüş.demek ki bunda bir ışık var. Dur bakayım bu ışık neymiş?

Garip bize ya da eşimize vs niye kimse yazmıyor o zaman. Profili gizli ise takip rttikleri normal değil. Gizli değilse ve bu tarz mesajlar varsa da gizledim bari.
O takip etmiyor ki, takip ettikleri hep aynı sayı değişmiyor, profil herkese açıktı o yüzden isteyen nişanlımı takibe alabiliyordu. Şimdi onu da gizli profil yaptı. Ki bence açık profil olarak kullanmasında hiç sakınca yoktu. Kendi tercihi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…