Sinek Olup Üşüşenler

yapıyorlar ya nereden cesaret alıyorlar diye düşünmeye gerek yok
yapıyorlar ve yapmaya devam edecekler
sadece kadın olarak düşünmek yanlış olur bu modelde erkek de çok fazla
benim de profilim gizli değildir herkese açık ancak sevgilim olduğu dönemde sevgilim olduğunu bildikleri halde yazan, tanışmak isteyen, kahve teklif eden, numara isteyen, sevgilisi olan bi kadın olmamı hiç önemsemeyen erkeklerle karşılaştım
cevap bile vermeden engelledim ama insanların yazmalarının da önüne geçemeyebiliyoruz
kendini bilmez insanlar için ay acaba nerede yanlış yapıyorum da bu cesareti benden mi alıyorlar diye kafa yormadım yormam da
yazmasınlar diye mesaj isteklerini sınırlandırmak, hesabı gizliye almak gibi şeyler de yapmadım. yapmam tarzım değil
benim sevgilime de yazıyorlardı asılan eden oluyordu engellemesine rağmen başka hesaplardan ulaşan, numarasını birilerinden alıp yazanlar oluyordu

bunu yapma sebepleri seçilmiş insanın cazip gelmesi mi bunu bilemiyorum
ama bunu yapan insanlar diğer partnerle de inanılmaz bi yarış içinde sanıyorlar kendilerini
bi dönem evli adamla beraber olan bi kız arkadaşım vardı (hayatımda değil kendisi artık) mesela o da inanılmaz güzel ve çekici bir kadın olmasına rağmen adamın karısını stalklamak için ne hesaplar açtı neler neler yaptı
bi yerden sonra kadınla saçma sapan bi yarış içine soktu kendini kendi kafasında mesela
oluyor böyle şeyler

Ya ben 93 kiloyum eski is yerimden alakasız bi çocuk vardı geçen cat diye aradi zannettim ki is için aradi is firsati filan sorucak bisey soracak diyor ki nasilsin neden hic aramiyorsun ne yapıyorsun profilindeki kim. Dedim sevgilim. Diyor ki ciddi misiniz emin misin. Senin sehre gelecegim goruselim mi boyle imali imali laflar. Daha önce flört mlort hiçbir şey olmadı yemin ederim alakasız insanın biri muhabbetimiz bile yoktu doğru düzgün. Bazi insanlar biraz kafayı yemiş gerçekten.

Şimdi duymak istediğiniz şeyi yazıyorum: Ayy çok kıskandık hepimiz tamam. En yakışıklı en harika adam sizinle birlikte.Çok şanslısınız. Herkes tarafından arzulanan adamla evleniyorsunuz. Bütün kadınlar olarak çatladık kıskançlıktan.🧿
Sorunlarınız var sanırım, ne diyeyim psikolojiniz bakış açınızı değiştirme gücü versin umarım :KK70:

Ya ben 93 kiloyum eski is yerimden alakasız bi çocuk vardı geçen cat diye aradi zannettim ki is için aradi is firsati filan sorucak bisey soracak diyor ki nasilsin neden hic aramiyorsun ne yapıyorsun profilindeki kim. Dedim sevgilim. Diyor ki ciddi misiniz emin misin. Senin sehre gelecegim goruselim mi boyle imali imali laflar. Daha önce flört mlort hiçbir şey olmadı yemin ederim alakasız insanın biri muhabbetimiz bile yoktu doğru düzgün. Bazi insanlar biraz kafayı yemiş gerçekten.
Aha tıynetsizin biri daha işte :KK70: Valla şaşırmıyorum artık, psikolojilerini anlamam da mümkün değil

Ayrıca kilonuzu neden belirttiniz ki, aura meselesi bu şekerim, eminim çok hoş aurası çok yüksek bir kadınsınızdır. :KK200:

Ayrıca kilonuzu neden belirttiniz ki, aura meselesi bu şekerim, eminim çok hoş aurası çok yüksek bir kadınsınızdır. :*

Sağ olun 🙏 şundan dolayı dedim, Brad Pitt mi nisanlin filan diyorlar ya, ben de hani manken gibi biri değilim yani herkes bana hayran olsun peşimde koşsun adriana lima muamelesi yapsın, ama işte sevgilim olduğunu bilmesine rağmen yazanlar oldu herkesin başına geliyor demek istedim. Dış gorunusle veya flortoz biri olmakla ilgisi olduğunu düşünmüyorum, bazen de gerçekten karşı tarafla alakalı.

Sağ olun 🙏 şundan dolayı dedim, Brad Pitt mi nisanlin filan diyorlar ya, ben de hani manken gibi biri değilim yani herkes bana hayran olsun peşimde koşsun adriana lima muamelesi yapsın, ama işte sevgilim olduğunu bilmesine rağmen yazanlar oldu herkesin başına geliyor demek istedim. Dış gorunusle veya flortoz biri olmakla ilgisi olduğunu düşünmüyorum, bazen de gerçekten karşı tarafla alakalı.
Ya neler neler yazmışlar, her konuda bu şekilde birkaç kişi çıkıyor zaten, ben direkt niyeti anlıyorum takmıyorum. Orada kuaförde şahit olduğum diyaloğu da yazmışım, ona yorum yapan yok :KK70: Etrafındaki insanlar nasıl ego kasmaya meraklı insanlarsa ya da kendileri nasıl fesat düşüncedelerse herkesi aynı sanıyorlar. Amaan bir üye şey yazmış, it ürür kervan yürür, o kadar doğru ki :KK70:

Konunun amacını anlamadım .

Herkesin dibi düşüyor nişanlınıza anladık ok ?
Okuduğunu anlama yeteneğinizi takdir ediyor ve sizi konunun dışına alıyoruz, ne diyeyim şimdi ben buna. Kuaföre de bir yorum yapıver bakayım onu anlamış mısın :KK70:

Nisanlisindan ayrilmasini beklicek kadar ölüp biten kadin daha once neden hic yazmasin ki? Bana cook sacma geldi konunuz genel olarak.
Simdiye kadar sifir muhannet olup birden pat boyle mesajlar gelmez.
Belki de kıza "bak etrafımda yerinde olmaya çalışan çok kız var ayağını denk al "demek için kendisi yaptı. İnsanlar çok tuhaf bilemeyiz yani .

1 ay önce nişanlandım. Nişanlım instagram hesabına ilişkimizin başından beri hep ikimizin fotoğraflarını atar zaten ama nişan fotoğraflarını attıktan sonra daha önce diyaloğunun bile olmadığı kadınlar dm den yazdı. Telefon saklama huyumuz yok. Gayet birbirimizin sosyal medyalarına vs. bakarız. Hatta bir kere telefonlar karışmış, birbirimizde kaldı 2 gün boyunca telefonlarımız :KK70: Neyse bir tanesi şey demiş, 'nişanlandın diye seni takipten çıkmıyorum, evlenirsen çıkarım, belki ayrılırsınız ne belli' ay gerçekten şaka gibi. Biri de şey demiş, 'daha önce hiç konuşmadık, hiçbir mesajıma cevap vermedin ama profilini incelediğimde bence bizden olurdu, neyse belki daha sonra kısmet olur.' Ya insanlar kafayı mı yedi? Engelledi nişanlım direkt zaten profillerini, sonra da bu mesajlar hakkında oturup baya iki saat bu insanların psikolojileriyle alakalı saptamalarda bulunduk :KK70: Bence nişanlı/evli erkeklerin daha cazip gelmesinin nedeni bir kadın tarafından 'seçilmiş' olarak algılanmaları. Onu seçtiyse, ben onu alt ederim ve kendimi seçtiririm, diğer kadını ekarte ederim psikolojisi. Ve tabiki hiç sağlıklı değil.

Bu arada bu kadınlara karşılık veren erkeklerden bahsetmiyorum, karşılık veren veya birine sadakat sözü verip de aldatan bütün erkekler de iğrenç tabiki. Ama gözümle gördüm, böyle sinek gibi konmaya yer arayan kadınlar da çok fazla var.

Dün kuaförde oturuyorum. Oturduğum yerde tanıdığım 40 yaşlarında boşanmış bir çocuğu olan bir kadın kuaförümle konuşuyor. Diyalog şu;
-x abla beni dün gelen o adamla tanıştırsana, numaramı ver en azından tanışmak istediğimi söyle.
+Olmaz kızım saçmalama adam yeni evli, gayet de mutlu bir evliliği var.
- Amaaan banane ya bir şey olmaz, hadi tanıştır beni lütfen.

Ben yine şok. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Gözlemleriniz ne şekilde?
Çevremde sadece bir kişi böyleydi. Bir kere kendisiyle bizi kiyaslayip senin kocan seni mi seçmiş derdi hayatımdan çıkardım 😂evli haliyle evli bir adama kaçtı. Başka da çevremde hiç böyle insan görmedim.

Bu mecrada kafayı yersin. İnsanların ahlaklarını sorgulamak, mutlu giden Bi ilişki içindeyken buna göz diken insanları eleştirmek yerine noşonlonoz nodon onoylomoş bono sorgoloyon diyenler çok mu yakışıklı diyenler çok komik nasıl bakış açıları var anlamak imkansız 😂

daha önce hiç konuşmadık, hiçbir mesajıma cevap vermedin ama profilini incelediğimde bence bizden olurdu, neyse belki daha sonra kısmet olur.'
Hadi bu neyse de,
nişanlandın diye seni takipten çıkmıyorum, evlenirsen çıkarım, belki ayrılırsınız ne belli'
Bu mesajın evveliyatının olmadığına inanan şirinlere de inanıyordur.

X