Sinek Olup Üşüşenler

Nasıl yani eşine mi atılıyor o beğeniler? Millet öyle hayran yani, ciddi ciddi böyle mi düşünüyorsun?

Oyle dusunsem başta "yurumekle alakasi yok" demem dimi ya. Herkes tanidigim ve arkadasim diye de belirtmişim niye yurusunler ayrica kadinlar diye bisey yazmis miyim? Bu kisilerin icinde erkekler de var. Ayni seyi akrabalar da yapiyor yurumekten degil ama nedenini anlayamiyordum ogrendim "kiskaniyorum sanmasinlarmis" hic oyle bir dusunceyle milete begeni atmak zorunda hissetmemistim kendimi ama fesat yine biz olduk.

Son düzenleme:
Yani öyle de bir üye değil gibi dalga mı geçiyor dedim ama baya devam edince demek ki cidden böyle düşünüyor yani insan birine like vermeye de korkar artık bu nedir

Öyle mi sanar boyle mi sanar demeden like verince ya da vermeyince sorun olmuyor bence. Fazla taktikten oluyo bunlar.
Ben begeniyorsam like atarim begenmiyorsam atmam. Hic bir gonderisini begenmedigim insanin sirf yanina karisini kocasini aldi diye like basmam mesela boyle insanlar kiskaniyor diye dusunmem.

Kiskaniyo demesin diye korkusu olan insan daha cok kendine dikkat cekiyor.

O kısmı okumadım. Eşini beğenme ihtimali olmayan kadınlarsa geriye tek bir sebep kalıyor gerçekten. Kerkenes’in dediği. Ben herkese yapmam bunu ama var öyle iki üç kişi benim de listemde. Özellikle beğeniyorum eşli fotoğrafını. Çünkü biraz dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanan ve tırnağı kırılsa nazara bağlayan tipler. Biri kuzenim. Evlerden ırak ya.

Sadece kadinlar yapiyor diye de belirtmedim ki erkekler de yapiyor esimin erkek kuzenleri de mesela oyle yapiyor. :) nazarla ilişkilendirdiklerini sanmiyorum erkeklerin oyle seyleri olmaz pek ama bilemiyorum benim de kimseye karsi ayyy banaagg nazarrrr ettiniz muhabbetlerim yok.
Bana sacma geliyor. Begenmiyorsan hic biseyimi begenme yani hani gocaami kiskaniyooo da begenmiyorr diyeceksem o zaman diger attigim gonderileri de kiskaniiiiiyooo ondan begenmiyor derim yani madem bu isin raconu kiskandi sanmamaksa. Mantikli degil
Neyse benim aklim ermedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…