Şimdi bunları sileyim mi arayıp sorayım mı? Ne yapayım?

ben sizin yorumlarınızı begeniyorum ozellikle o yuzden alintilayip sordum.
Aleni bir sekilde durmasi bencede hoş degil. Adam fotoğrafları Usb de veya gizli bir klasörde tutmaliydi. Ben 7 yasindayken babami kaybettim, annemle gram aram iyi degildir. Buna ragmen ben bile açar arada fotoğraflara bakarim. Bence çocuğu düşünmek sadece annenin sorunu değil

Zaten gerçekten her b.ku anne düşünüyor. Baba da bu kadarını yapsın, bu kadar uluorta bi yerde bunları görsem silmem ama o herifi feci haşlarım ben her elimi attığım yerde senin eski aşklarını görmek zorunda değilim diye. Bu herifleri kadınlar yapıyo böyle, bu kadar arkası toplanıp tolere edilen adamlar daldşk geziyo böyle ortada.

Ben hâlâ çocukla boşanıp çocuksuz kadınla rahatça evlenen adamlara çok gıcığım ya. O kadar rahatlar ki. Adam yeni eşi incinir mi diye düşünmeden kabak gibi eski fotoğrafları bırakmış alacaksın eline odunu.

Acikcasi bilgisayarı acar açmaz gorsem bende bozulurum, tartisirim. Cocuk icin sakliyosa acar bi gmail, orda depolar, o hesabida aktif kullanmaz, ben o sekilde saklıyorum fotoğrafları. Hadi bunu yapmadin, 2 - 3 klasor aç, bilgisayarın aktif kullanilmayan bölümüne at, kabak gibi ortada durmasin
Bende senin dedigini demek istedim aslinda. Adam degersiz hissettiriyor, saygisizlik ediyor, gamsiz davraniyor ceremesini de en savunmasiz olan çekiyor

O konu hiç umrumda değil biliyor musun? Evlenen kadının sorunu. Evlenmesinler. Tek başına evlenmiyo ki adam, onu da çocuklu çocuklu alan kadın var, yapacak bir şey yok.

Kadınlar eski koca ile konuşamazken yenisi kızacak diye, erkekler ohhhh donu tumanı sere sere geziyor, höt diyen zöt diyen yok çünkü.

Benim demek istediğim aslinda, o kadın evlenirken %90 onları ya silecek ya da ne bileyim ananeye falan verecekti çünkü çoğu erkek o fotoğrafları kabul etmezdi. Ama konu erkek olunca 2.esin her şeyi kabul etmesi bekleniyor. Bu iki yüzlülükten hoşlanmıyorum. Bir erkeğin de o fotoğrafları çocuğu için sakladigina yani beni kimse inandıramaz unutmuş olabilir ama bu kadınla fotograf cektirmedigi detayını da düşünürsek baya baya eski eşin fotoğrafını kendisi için saklıyor. İnsan hem pastam dursun hem karnım doysun diyemez, yeni bir hayata başlamak istiyorsa yeni eşini düşünmek zorunda. Kimse kocasini başkasıyla sarmaş dolaş görüp de mutlu evlilik yürütemez.

Erkek milletine gıcık uyandım yine Allah selamet versin

Adam umursamaz bence, eski esini de yeni esini de dusundugunu sanmiyorum. Acaba birgun bu fotoğrafları gorur mu kaygisi bile yasamamis. Boyle gamsiz adamlarla evlenmemek lazim aslinda. Ister cocuklu olsun ister cocuksuz. Gunun sonunda kendini degersiz hissediyosun iste

Umursamaz da olabilir ama eski eşi unutamamış da olabilir. Dediğim gibi 2.esin her ama her şeyi kabul etmesini bekliyorlar ama öyle bir dünya yok. Ben silerdim, çocuğuna saklıyormuş adam yersen. Yani zaten çocuklu adamla evlenmeye asla değmez ona değecek hiçbir adam yok bence dünyada.

Kavgasını etsin ben olsam bende ederdim. Silmek dogru gelmiyor bana. 2.eslerin, eslerini iyice tanimadan evlenmemesi lazim aslinda. Adamlar Fragmanlarda mükemmel, filmi aciyosun imdb 3.5

Arkadaşlar beş altı tane klasör var bilgisayara. Hepsini ayıklamış aslında arada kalanlar olmuş. Sabah konuştum eşimle geri dönüşüm kutusunu açtı biz görüşmeye başlayıp ben evine gelip gitmeye başlayınca (3ay kadar sonra) fotoğrafları ayıklayıp silmiş. Geri dönüşüm kutusunu boşaltmamış silme tarihi 4 yıl önce hatta. Ben zaten birbirini öperkenki videolar ve sadece ikisinin olduğu fotoğrafları kastettim silmek için. Çocukla beraber bi sürü video var fotoğraf var asla silmem tabii. Eski eş influencer gibi bi tık takipçisi fazla biri. Açıklamada olarak o istiyordu zorluyordu Instagrama foto koymak için ben sosyal medya kullanmam zaten biliyorsun ne için çekeceğim dedi.

Neden ayrılmışlar?

Cocuk 1 yasina gelmeden ayrilmislar simdi 10 yasina yakin demissiniz. Aradam 9 yil gecmis. Fotograflari Acip acip seyretmek icin tutmadigi belli. Hakli olabilir yani

Ayrıca çocuklu erkekle evlendim bekar biri olarak eşim çocuğuna çok düşkün biri bunu görünce kişiliği hakkında olumlu düşündüm. Anne çok seyahat eden biri ve genelde evde yok çocuk genellikle yabancı uyruklu bakıcıda baba velayet istiyor ama anne vermiyor. Bakıcılar sürekli değişiyor eşim üzülüyor benim çocuğumu kültürünü dilini doğru düzgün konuşamayan 20 yaşında yabancı bakıcı kızlar büyütüyor diye sürekli ilgilenir boşladığı yok yani.

Silmek sizin haddiniz değil bence.çocuklarımın babasından tiksiniyorum görmeye tahammülüm asla yok. 3 yıl önce boşandık. Ama düğün resimlerimizi falan kaldırdım. Sonuçta ortak çocuklarımız var çocuklarım görmek isterse görsün diye. Hatta telefondaki fotoğraflardan da silmediklerim var arşivde duruyor. Bunlara çocuklara hatıra. Boşanmış çocuklu bir adamla evlenirken bunları kabul etmiş oluyorsunuz. Hatta sizle evliyken bile üçünün fotoğrafı çekilebilir. Kendinizi doldurmayın boşuna

Benim evimde eski eşle nikahın şekeri var. Çocuk getirdi odasına koydu asla atmam bizim nikah şekeriyle yan yana duruyor. Güldüm hatta ama foto ve video öpüşürlerken görmek üzdü. Benimde daha önce sevgilim oldu özel anlar yaşadık ama fotoları sildim ben.

Ama sevgili ve çocukların anne babası aynı olamaz. Öpüşürken ben zaten foto çekmem de ama sıradan fotolar ordan burdan çıkar yani.

velayeti alıp sizle yaşamaya başlarsa bu durma hazır mısınız peki

Kadın çektirmeyi seviyorsa foto çektirmiştir. Bizim 100 tane fotomuz varsa 99 u benim zorundadır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…