Şimdi bunları sileyim mi arayıp sorayım mı? Ne yapayım?

Love_lover

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2018
990
1.785
Benim ilk eşimin ikinci evliliği. İlk evliliğinden bir çocuğu var. Bugün eşimin eski laptopunu açtım uzun süredir açmıyordu bi baktım eski eşiyle resimleri duruyor. Çok kötü hissettim görünce. Bizim görüşmemizden iki yıl öncesinin en yakın tarih. Boşandıktan sonra da bi süre görüşmüşler çocuk bir yaşına gelmeden ayrılmışlar ve eşimin söylediği çocukla beraber vakit geçirebilmek için üç yaşına kadar tatile beraber gitmişler Ama ben şimdi kötü oldu sebebi eşim bizim balayında dahi doğru düzgün fotoğraf çekinmezken eski eşiyle yanak yanağa bi sürü fotosu videosu var o üzdü. Şimdi bunları sileyim mi arayıp sorayım mı? Ne yapayım?

Muhtemelen unutmustur? Yada cocugu icin hatira olsun diye sakliyor da olabilir ilerisi icin. Yakin tarihte yokmus anlasilan.Bence bu kadar buyutup huzur kacirmaya gerek yok. Cok icine sinmiyorsa sakin bir sekilde oturup konusursun. Ama sonuncta evlatlari var ortada. Yuzyuze gorusmeleride gerekecek zamani gelince. Keske evlenmeden once bunlari dusunup hesap etseydin.

içime şüphe düşürecek bir şey olmadı ama ilk görünce kötü oldum.

Boşuna silme. Çocuk okula başladığında, mezun olduğunda yine beraber poz verecekler yan yana.

Boşuna silme. Çocuk okula başladığında, mezun olduğunda yine beraber poz verecekler yan yana.
Tabi özel günlerde beraber olacaklar ama benim üzüldüğüm benimle hiç foto çekinmeyip hoşlanmadığını söyleyip eskiden aslında gayette yapabilen biriymiş. En çok üzen yanlışlıkla foto çekerken video çekmiş ve eski eşini yanıma gel diye foto çekinmeye çağırıyor. Bu üzdü ve düşündürdü

Çok haklısın bu konuda.
Demek ki sana eksik, yanlıs anlatmış bir çok şeyi.

Sonuçta bir evlilik yaşanmış sizden önce ve hepimiz eşimizle çok yakınız. Bir boşanma, vefat olsa (Allah korusun) illaki fotoğraflarımız olacak. Laptop eski diyorsunuz, unutmuştur muhtemel. Bence silmeyin çocuğa verirsiniz. Tek yanlış bulduğum onunla fotoğraf çektirip, sizle bunu yapmaması.

Fotolar dursun ya geçmiş geçmişte kalmıştır. He eğer durup durup fotoları açıp bakıyorsa o ayrı

Silmek senin vazifen değil. O çocuğa kalması gerekiyordur belki. Senin olmayabilir ama o çocuğun anne ve babası.

Sadece eşim ve eski eşinin beraber olduğu fotoğrafları silmekten bahsettim siz neden endişelendiniz tabii ki çocukları ile olanları silmem asla
Birlikte olmasalar da o çocuk anne babasının yan yana olan fotoğrafını ilerde saklamak isteyebilir. Flasa atın en azından. Çünkü sizlik bir durum yok.

Çocukları olduğu halde boşanmış bu insanlar, aralarında duygusal bir bağ kalmış olsa emin ol boşanmazlardı.
Benim de eski eşimle olan fotoğraflarım duruyor, silmeyi de düşünmüyorum, benim anılarım onlar çünkü.
İlerde evlenirsem hepsini bi flasha atar saklarım.
İlgilerimiz heveslerimiz de değişebiliyor. Eskiden fotograf çektirmeyi çekmeyi çok sevip şu an ilgisini yitirmiş olabilir.
Tabi çok normal bu görüntülerin sizi rahatsız etmesi, ben olsam ben de rahatsız olurdum.
Ama yapacak bi şey yok. Ortak bi geçmişleri var bu insanların.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…