Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri silikon yuvarlakmı güzel olur damla şeklindemi?

eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2.170
16
arkadaşlar silikon taktırırken yuvarlak olanlar daha güzel durur değilmi? Bence damla şeklinde olanlar göğsü sarkık gösterir.siz ne dersiniz?:kedi:

kızlar eda ve yosun77 arkadassınız galiba bende mersinliyim buluşalımmı forumda foto cektirir kk ya koyarız ha nasıl olur pardon yine kızlar dedim ama ağız alışkanlığı işte

kesinlikle damla,yuvarlaklar top gibi duruyor.bak 2 örnek sana,senay akay damla,demet akalın yuvarlak.bak fotolarına netten anlarsın,ben herseyi denedikten son care yaptıracagım için bayagı arstırdım.yalnız damla biraz daha pahalı,yuvarlak 3 5 ise damla en az 6 bin tl den baslar.

..................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
..................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne olursa olsun yapılı olduğu belli olur illaki ama bunu en aza indirmek için yuvarlak derim arkadaşın koyduğu resme göre...

Ne olursa olsun yapılı olduğu belli olur illaki ama bunu en aza indirmek için yuvarlak derim arkadaşın koyduğu resme göre...

hangisinin güzel göründüğü göz zevkine göre değişir ancak silikon olduğu belli olan göğüs yuvarlak göğüstür her zaman :)

bende istiyorummmmm ama pahalıdır yaaaaaa:S

bu resimdekiler yapılıysa eğer , ikisi de gayet doğal duruyo kızlar.. ya teknolojinin biraz daha gelişmesini bekliyorum =) hiç iz kalmayan göğüs operasyonu istiyoruzzzz :Saruboceq:

ama bence yuvarlak olanlar çok yapay olur , sallanmaz bile, balon gibi gelebilir.. şöyle sallanan ve hafif ucu yukarı doğru sivrilen memeler çok daha erotik :lepi:

damla daha sivri duruyo canım.. yuvarlak toplu duruyo..en doğalı da yuvarlak..sarkma durumu olmuyo diye biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…