Meme büyütme ameliyatım 350 cc damla protez

Meme estetiği yaptıran bayanlar 😊bende yaptırmayı düşünüyorum fiyat olarak ne kadar verdiniz acaba daha hiç araştırma yapmadım merak ediyorum bende çok istiyorum inşallah cesaretimi toplar yaptırırım:)

Evet kendisi ile görüştüm ben de. Ameliyati ekonomik olarak üzülerek planlayamadim. Normal fiyatlardan epey yukarıda aldığım fiyat;( Peki şimdi nasılsınız? Ödem ağrı vs bitti mi? Kısmetse ve fiyatlar çok artmaz ise kasımda olacağım inşallah. Bir de damla mi yuvarlak mi proteziniz? Ben ona da karar veremedim tamamen doktor hanima bıraktım. Yaptığı işler sahane gözüm kapalı ne derde okey derim :)
Siz kime yaptırmaya karar verdiniz

Evet kendisi ile görüştüm ben de. Ameliyati ekonomik olarak üzülerek planlayamadim. Normal fiyatlardan epey yukarıda aldığım fiyat;( Peki şimdi nasılsınız? Ödem ağrı vs bitti mi? Kısmetse ve fiyatlar çok artmaz ise kasımda olacağım inşallah. Bir de damla mi yuvarlak mi proteziniz? Ben ona da karar veremedim tamamen doktor hanima bıraktım. Yaptığı işler sahane gözüm kapalı ne derde okey derim :)
Evet belki şu an artmış bile olabilir. Ama önemli bir konu bu. O kadar ağrı vs çekiyoruz sonucuna değsin istedim. Formda bazı arkadaşların iltihap geçirdiklerini ve aylarca iyileşemediklerini vs okuyunca çok korktum açıkçası. Damla protez benim. Çok memnunum. Yaptırdığımı bile unutuyorum çoğu zaman.

Ya bende çok istiyorum ama ben uyurken karnımın üstüne yatarak uyumayı çok seviyorum silikon takılınca meme üstüne yapabiliyor musunuz? Yasak mi
Ben hiç yüzüstü yatmam yan yatarım hep. 3 hafta filan yan yatamadım. Sonra yavaş yavaş yattım. Bence yüzüstü yatamazsınız bikaç ay. Tam 3 ay önce ameliyatımı oldum. Amuda bile kalkabilirim😀

Aynen E.H doktorum. Akasya acıbademde kliniği. Çok tatlı ve güven verici. Ayrıca inst da görürsünüz çok fazla ameliyat yapıyor. Bu da güven vermişti bana.
Merhaba, isim vermek yasak değil. Söz ettiğiniz doktor Op. Dr. Evren Helvacı mı?

Damla mı yuvarlak mı yaa herkes kararsız sanırım doktor damla öneriyor ama üst taraf boş mu kalıyor damla da ben sütyen takmada. Gezmek istiyorum

X