Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri silikon yuvarlakmı güzel olur damla şeklindemi?

bu damla biraz fazla sivri..daha güzel bi damla model koyyorum kızlar :ecrin_bebek:

bence damla daha doğal duruyo..yuvarlak iyice top gibi olmuş silikon olduğu çok belli.ameliyatsız sarkmamış göğüs de damla şeklindeki gibi görünür zaten

tek bildiğim şey erkeklerin silikon göğüsten nefret ettikleri ..
okşayınca sanki plastik bişeyi okşuyorum demeleri...
küçük büyük farketemez doğal olsun en güzeli
hem evlenince kocanız mıncıklaya mıncıklaya büyür:kedi:
evli arkadaşlarım böyle söylüyo

Mıncıklaya mıncıklaya büyüseydi ohohohohoho :smiley-cool:
Silikon yaptırmayı düşünseydim kesin damla modeli tercih ederdim. Çok hoş duruyor bence.

kesinlikle damla diyorum. ilerde yaptırırsam damla olur.. yuvarlaklar içine top koymuş gibi oluyor, hiç güzel değil.

Elvaven'in koyduğu resimdeki bayanın göğüs şekli güzel bence ama biraz büyük gibi geldi bana. Damla göğüs en ideali diye düşünüyorum

yuvarlak daha sexy kaydirigubbakcemile3

bence damla büyükmüşte sarkmıs gibi gözüküyor

kesinlikle damla zaten göğüs şeklide yusyuvarlak değil yuvarlak slikon hiç doğal durmuyor

yuwarlak yaptırın fıyat ne kdr yha ıelrede beklı bıde atıyorum occuk emzırıyosun bu slıkon engel oluyormu ?

damla silikon çok hoş duruyor ama göğsü çok küçük bırıne yapıldığında sarkmadan durur. Yoksa düşünün bıraz sarkık göğüs damla silikon yaptırsa sarkma olur ve hoş durmaz.

damla silikon çok hoş duruyor ama göğsü çok küçük bırıne yapıldığında sarkmadan durur. Yoksa düşünün bıraz sarkık göğüs damla silikon yaptırsa sarkma olur ve hoş durmaz.

damla slikon tam bana göre o zaman göğüslerim çok küçük göğüs ucundan ölçüm yaptığımda üst bölgem 75 cm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…