Silik çizgi ?

Aslında tam olarak bilemiyorum. Adetim 26 27 28 günde bir oluyordu. Bu ay 30 gün oldu olmayınca şüphe ettim test yaptım silik çıktı inşallah canım.. Allah isteyen herkese nasip etsin tek duam.
Amin canım inşallah ben de bu sabah öğrendim değer 1.20 negatif yani ama hala adet olmadım artık 1 hafta daha bekleyip doktora giderim

Aslında tam olarak bilemiyorum. Adetim 26 27 28 günde bir oluyordu. Bu ay 30 gün oldu olmayınca şüphe ettim test yaptım silik çıktı inşallah canım.. Allah isteyen herkese nasip etsin tek duam.
Herkesin bebisleri hayirla gelir İnsaAllah benimde planli aralikta bir düşük yaptim ondan sonra hic olmadi bakalim bu ay 9 günüm var reglime İnsaAllah hayirlisi bekliyorum sizin yorumlara bakiyorum

Ay canım inşallah içimi rahatlatıyorsun. Kimyasal gebelik olayı korkutuyor. Allah korusun bebişlerimizi.

Çok bilmekten strese giriyoruz aslında çok bilmesek eskiden kimyasalmış falan böyle şeyler mi varmış çok şükür doğal yoldan gebe kalabiliyosun
Demi valla öyle Annem de bana çekişiyor eskiden hamilesin diye söyledi mi doktor bir kalp atışını duymaya bide cinsiyet öğrenmeye giderdik. Hiç böyle şeyler bilmezdik diyor

Çok bilmekten strese giriyoruz aslında çok bilmesek eskiden kimyasalmış falan böyle şeyler mi varmış çok şükür doğal yoldan gebe kalabiliyosun
Allah korusun bende bugün test verdim kanda pozitif ama daha değer daha çok düşük ultrasonda görünmez mis ama bel ağrım çok fazla adet olacakmışım gibi normal mii evet keşke okumasak benimde aklıma o takıldı o yüzden emin olmadan eşime bile söyleyemedim

Kaç çıktı değeriniz ? İlk zamanlar ve hatta şu an bile ara ara kasık karın ağrısı bel ağrısı çektim sanki adet olackamışım gibi hatta emindim regl olduğuma ama olmuyordum doktoruma sordum yerleşme zamanı rahim genişlemesi ve yerleşme sancıları aynı regl sancısı gibi olur gayet normal demişti

Gunaydin kizlar adetime 2 gun var testim böyle çıktı ilk 20 dk içinde zaten açıklamalarda yazıyordu 20 dk sonrasını dikkate almayın diye sonra git gide koyulasti biraz daha testin markası bebe time varmi emin olamadım yalancı pozitif verirmi

Eklentiler

• 20220511_092036.jpg
    190 KB · Görüntüleme: 93
?

Eklentiler

• 16522505802411886371586743114914.jpg
    162,8 KB · Görüntüleme: 143
Bu silik değil bence net belli oluyor belirtilen dakikalar içinde çıktıysa hayırlı olsun kan verin çıkacaktır zaten

Merhaba arkadaşlar benimde testim bu acaba gebelik varmıdır 3 mayıs adet günümdü ama 3 ve 4 mayıs sadece kahverengi akıntı oldu ve kesildi

Eklentiler

• IMG_20220510_132314.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 155
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…