Silik çizgi ?

Gunaydin kizlar adetime 2 gun var testim böyle çıktı ilk 20 dk içinde zaten açıklamalarda yazıyordu 20 dk sonrasını dikkate almayın diye sonra git gide koyulasti biraz daha testin markası bebe time varmi emin olamadım yalancı pozitif verirmi
Bence hamilesiniz.bende adetime 5 gün kala aynı marka ile yaptım silik çıktı .güvenmedim.akşam üzeri erken gebelik aldım .o teste de çıktı adetime 2 gün kala kan verdim 47 çıktı.

Kızlar adetimin tam 1.ayında bugün yine test verdim o testten 2 gün sonra bugün 83 çıktı hala düşük seyrediyor

İnşallah sağ olun bende bugün kontrole gittim, test sonucunuz ne yaptırdınız mı
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ♥️ bnde test yaptım bugün hayalet bir çizgi belirdi inşallah vardı bende de🤲

Eklentiler

• IMG20220512064803.jpg
    IMG20220512064803.jpg
    152,3 KB · Görüntüleme: 139
Evet canım. 9 unda 36 /11 inde 83. Aslında değer ikiye katlanmış. Ama doktor sürekli az yükseliyor diyip beni üzüyor.
Bazı doktorlar gerçekten çok tuhaf. Benim ilk gün akşam 88 olarak öğrenmiştim 4. Gün sabah 281 e çıktı 2 katı katlamamıştı 2 günde bir ama doktorum artış güzel %60 ve üzeri yeterli demişti tedirgin olma bu yüzden

Canlar Çift çizgiyi silikte olsa görenler gözünüz aydın olsun benim adeti gecikmesinin 5.günü testi hâlâ negatif çıldırıciiiiiiiiiiiimmmmm yahu madem hamile değilim adet olsam artık bari
Testime bakarmısınız

Eklentiler

• IMG_20220512_172820.jpg
    IMG_20220512_172820.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 118
  • IMG_20220512_172723.jpg
    IMG_20220512_172723.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 132

Eklentiler

• IMG_20220512_103541.jpg
    IMG_20220512_103541.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 131
Arkadaşlar merhaba, ilk kez nisan ayının başından beri korunmasız ilişki yaşadık. Son adet tarihim 25 mart. Uygulama hesabına göre 21-23 arası olmam gerekiyordu ama olmadım. Birkaç gündür kasıklarımda adet olacakmışım gibi ağrı var. Tam ben geliyorum der ya hani regl o ağrıdan. Nolur nolmaz test yapayım evde dedim 2-3 dakika içerinde bu şekilde çıktı sonuç daha silikken yavaşça koyulaştı. Hemen hastaneye koştum beta vermeye sonuç bekliyorum ama beklerken dayanamadım sormak istedim. Bu adet olacakmışım gibi kasık ağrısı, sinirlilik hali vs ? Bir de adete yakın yine silik çizgi çıkar mı testte ? 😊😊
Arkadaşlar merhaba, ilk kez nisan ayının başından beri korunmasız ilişki yaşadık. Son adet tarihim 25 mart. Uygulama hesabına göre 21-23 arası olmam gerekiyordu ama olmadım. Birkaç gündür kasıklarımda adet olacakmışım gibi ağrı var. Tam ben geliyorum der ya hani regl o ağrıdan. Nolur nolmaz test yapayım evde dedim 2-3 dakika içerinde bu şekilde çıktı sonuç daha silikken yavaşça koyulaştı. Hemen hastaneye koştum beta vermeye sonuç bekliyorum ama beklerken dayanamadım sormak istedim. Bu adet olacakmışım gibi kasık ağrısı, sinirlilik hali vs ? Bir de adete yakın yine silik çizgi çıkar mı testte ? 😊😊
Benimde aynı sizin gibi çıktı ben erken gebelik testi yaptım ve pazartesi gidip kan vericem hayırlısı olsun inşallah 🌼

Canım naptın sen tekrar gittin mi teste nasıl gidiyor değer 😊
Canım ben 2 kez beta verdim 3. Gittiğimde kese gözüktü ultrasonda doktorum tekrar beta verdirmedi. Geçen haftadan bu haftaya kese az büyümüş haftaya belli olur ancak sorun var gibi konuştu 😥 bekliyorum pazartesi gününü

Canım ben 2 kez beta verdim 3. Gittiğimde kese gözüktü ultrasonda doktorum tekrar beta verdirmedi. Geçen haftadan bu haftaya kese az büyümüş haftaya belli olur ancak sorun var gibi konuştu 😥 bekliyorum pazartesi gününü
Ay canım ne güzel keseyi görmüşsün işte devamı gelir Allahın izniyle. İçini ferah tut. Doktorlar hep olumsuz konuşuyor zaten. Sen elini karnına koy. Bebeğini en iyi sen anne olarak hissedersin. Bu dünyada nasibi varsa bebeğin seninle olur. Allah ikinizin de yardımcı olsun.

Canım ben düşük yaptım senin nasıl gidiyor hamileliğin 🙏🏻

X