Silik çizgi ?

melikelerce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2022
237
285
34
Arkadaşlar merhaba, ilk kez nisan ayının başından beri korunmasız ilişki yaşadık. Son adet tarihim 25 mart. Uygulama hesabına göre 21-23 arası olmam gerekiyordu ama olmadım. Birkaç gündür kasıklarımda adet olacakmışım gibi ağrı var. Tam ben geliyorum der ya hani regl o ağrıdan. Nolur nolmaz test yapayım evde dedim 2-3 dakika içerinde bu şekilde çıktı sonuç daha silikken yavaşça koyulaştı. Hemen hastaneye koştum beta vermeye sonuç bekliyorum ama beklerken dayanamadım sormak istedim. Bu adet olacakmışım gibi kasık ağrısı, sinirlilik hali vs ? Bir de adete yakın yine silik çizgi çıkar mı testte ?

Eklentiler

• CA2B89C2-D372-4571-86F2-9B229B1C6C31.jpeg
    128,2 KB · Görüntüleme: 588
Hayırlı olsun ben adete 2 gün kala daha silik çizgiyle öğrenmiştim

Teşekkürler yorumunuz için, Gerçekten heveslenmekte istemiyorum sonra hayal kırıklığına uğramamak için bu kasık ağrısı korkutuyor beni sadece, bi de hep olumsuz şeyleri okuyoruz internette kimyasal gebelik mi falan bir sürü şey düşünüyor insan. Negatif düşüncelerden kurtulmak için buraya atıp sormak istedim ara ara gelen kasık ağrılarımı

Hayirli olsun silik değil baya belirgin

Olumlu düşünün zaman zaman kasık ağrısı çok normal

bende de aynı ikincisi biraz silik çıktı kan verdim pozitif çıktı sende de var şimdiden hayırlı olsun :)

Hayırlı olsun canım var belli küçük olduğu için değerin düşük çıkmış ama zamanla artar korkma olumlu düşün olumlu olsun

Teşekkür ederim doktor çok küçük daha kese gözükmez değer de o yüzden küçük dedi cuma günü tekrar çağırdı bir de folik asit verdi

Kızlar banada yardımcı olabilir misiniz ilk bişey göremedim 10 dakika geçmeden görür gibi oldum sonra emin olamadım ama bekledikçe pembe çizgi belli oldu adetim 5 gün geçti ama hep düzensiz benim

Eklentiler

• IMG_20220426_160846.jpg
    22,9 KB · Görüntüleme: 559
Benimde adetim 2 gün gecikti. Bugün test yaptım silik çıktı. Bende çok korkuyorum yarın gidip kan testi vericem.

Eklentiler

• Screenshot_20220508_215740_com.whatsapp.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 507
Merhaba 3 gün sonra tekrar kan testi verdiğimde 281 çıktı. Bayram girdi araya. Doktorum kanama olmadığı sürece gelmene gerek yok demişti yarın tekrar kontrole gideceğim
Merhabalar hayırlı olsun allahım tamamına erdirsin bende dün kan verdim reglime 5-6 gün vardı. Değerim 36 cıktı

Merhaba 1 yıldır bebek istiyoruz daha önce çok test yaptım hiç 2. Çizgi silik çıkmamıştı sizce gebelik varmı reglime 3 gün var

Eklentiler

• 20220508_180235.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 237
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…