Silik çizgi ?

Bence hamilesiniz.bende adetime 5 gün kala aynı marka ile yaptım silik çıktı .güvenmedim.akşam üzeri erken gebelik aldım .o teste de çıktı adetime 2 gün kala kan verdim 47 çıktı.

Kızlar adetimin tam 1.ayında bugün yine test verdim o testten 2 gün sonra bugün 83 çıktı hala düşük seyrediyor

Evet canım. 9 unda 36 /11 inde 83. Aslında değer ikiye katlanmış. Ama doktor sürekli az yükseliyor diyip beni üzüyor.
Bazı doktorlar gerçekten çok tuhaf. Benim ilk gün akşam 88 olarak öğrenmiştim 4. Gün sabah 281 e çıktı 2 katı katlamamıştı 2 günde bir ama doktorum artış güzel %60 ve üzeri yeterli demişti tedirgin olma bu yüzden

Canlar Çift çizgiyi silikte olsa görenler gözünüz aydın olsun benim adeti gecikmesinin 5.günü testi hâlâ negatif çıldırıciiiiiiiiiiiimmmmm yahu madem hamile değilim adet olsam artık bari
Testime bakarmısınız

Eklentiler

• IMG_20220512_172820.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 119
  • IMG_20220512_172723.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 132

Eklentiler

• IMG_20220512_103541.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 132
Benimde aynı sizin gibi çıktı ben erken gebelik testi yaptım ve pazartesi gidip kan vericem hayırlısı olsun inşallah

Canım naptın sen tekrar gittin mi teste nasıl gidiyor değer
Canım ben 2 kez beta verdim 3. Gittiğimde kese gözüktü ultrasonda doktorum tekrar beta verdirmedi. Geçen haftadan bu haftaya kese az büyümüş haftaya belli olur ancak sorun var gibi konuştu bekliyorum pazartesi gününü

Ay canım ne güzel keseyi görmüşsün işte devamı gelir Allahın izniyle. İçini ferah tut. Doktorlar hep olumsuz konuşuyor zaten. Sen elini karnına koy. Bebeğini en iyi sen anne olarak hissedersin. Bu dünyada nasibi varsa bebeğin seninle olur. Allah ikinizin de yardımcı olsun.

Canım ben düşük yaptım senin nasıl gidiyor hamileliğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…