Sıkıntıdan Dua İle Kurtuluyoruz

canım biz sen 8 okudun diye diğer sayıları ona göre ayarladık yani zahmet olmazsa okursan seviniriz @Hayalimdi gercek oldu
Tam canim okurum bide yarın kim için okucaksak erkenden yazarlarda sabah müsait oluyorum 6 gibi okurum insallah sayiyida yazin ona göre okurum ben insallah allah kabul etsin

2 tane daha okuyumu
Canım yanlış anlaşılma oldu sanırım aryalorinn beybisim yerine de 2 adet okuduğunu söyledi. Sen 6 tane okumuşsun 4 okuyan arkadaş vardı o okusun hak geçmesin bence.
Nedennicin bana özel mesaj atmış da canım bi haber versen yeter diye. Sitem etti diye düşündüm
:) bildirim gelmeyince okumaktan vazgeçtin zannettim canım sitem değil karışıklığı gidermek adına sen de ara sıra uğra bize ya hu

kızlar ben 2 tane okuyabilirim sizden haber bekliyorum canım ben

N nedennicin canım hayalimdi gerçek oldu cevap vermedi eksik olursa haber verin bende okuyayım beklemeyeyim , yarına okunacak sayı kişi başı kesinleşir heralde beklemeyeyim sizden haber bekledim , şimdi çalışmam lazım şimdi iş için yine arada girip bakarım canım etiketleyin beni Rabbim kabul etsin inşallah duanı @aryalorinn:dua:

10dan sonra 6 tane daha mi okuycam ben daha obur 6 yi okumaya baslayamadim aksam namazindan sonra basliycam.. ben tam olarak cozemedim kusuruma bakmayin.. beni bi aydinlatin :)
Canım sen mutlulukinin yerine geldiğin için ikinci sıraya koymuş aryalorinn seni. yani okuma sırası sende sen önce hacet namazını falan kıl başla kendi niyetinle bizde başlayalım. dileğini vs de belirtirsin onu da ekleriz

Canım yanlış anlaşılma oldu sanırım aryalorinn beybisim yerine de 2 adet okuduğunu söyledi. Sen 6 tane okumuşsun 4 okuyan arkadaş vardı o okusun hak geçmesin bence.

:) bildirim gelmeyince okumaktan vazgeçtin zannettim canım sitem değil karışıklığı gidermek adına sen de ara sıra uğra bize ya hu
Tabi tatlım. Tüm gün aklımdasınz . :KK54:

Simdi cozdum Allah razi olsun Ben 10a kadar 6 okuycam insallah 10da burdan bildiricem Allahin izniyle...

X