Sıkıntıdan Dua İle Kurtuluyoruz

kuzum oraya yazdım seni biliyosun aklıma ilk sen geldin ama başka bi topigin dewamı olduğumuz için yen'i alım yapmıyor arkadaşlar

canım bilmiyorum ona bakmadım

HAYALET CASPER arada dua gruplarına bakıyorum cnm tesaduf gordum yazayım o eklenenler oncekı lıstedekı kısıler bakarsan benım sayfamdakı lıstede olanlar dısında kımse yok o lıstenın dısında kımseyı almayacagını belırttı arkadas cunku ben dıger topıgımı duaya gırıpte haber vermeyen kısılerle ugrasmaktan peşlerinde koşmaktan daraldıgım yoruldugum ıcın bıraktım bak burada bıle herkesın pesınde kosuyorsunuz onlarda duzenlı devam etmek ıstedıklerı ıcın lıste oturana kadar bıldıgımız kısılerle devam edelım dedıler yanı herkesı alıp senı almıyor degıller gonul koyma sadece benım sayfamdakı kısılerı alıyorlar düzene binince senide alırlar

Yok yok anlıyorum gönül koymadım haklılar yani.. İnşaAllah alırlar ilerde beni de :)

Kizlar 41 yaşına tekrar başlayalım 1 haftada okusun herkes ama kesin okusun dagitsin nasıl olursa insallah ne dersiniz mübarek günleri bir gecirmeyelkm

Kizlar 41 yarın okualimmi cevap verin ona göre dagitalim

kızlar salavatlardan tefriciye okuyacaksanız bende katılmayı isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…