Sıkıntıdan Dua İle Kurtuluyoruz

canım neden sorun olsun buradaki arkadaşlar sizin topigede gelebilir orda okuyabiliriz sizde buraya katılabilirsiniz daha fazla dua okumuş oluruz yani her iki topigede katılabiliriz

canım neden sorun olsun buradaki arkadaşlar sizin topigede gelebilir orda okuyabiliriz sizde buraya katılabilirsiniz daha fazla dua okumuş oluruz yani her iki topigede katılabiliriz
canım arkadaşların çoğunu bizim topiğe etiketledim senide etiketliyom ozaman

tamam canım o topiktede bizim topigi paylaş istersen buradada arkadaş sayımız artsın duaları daha çabuk bitiririz olur mu

tamam canım o topiktede bizim topigi paylaş istersen buradada arkadaş sayımız artsın duaları daha çabuk bitiririz olur mu
canım orda baya kalabalığız gel ordan devam edelim çümkü herkes çalışıyo bide ikisini birden yürütemezler ana ben seni etiketliyeyim sen paylaş topiği gelen olur belki

Kizlar basliyormuyuz okumaya insallah

Benim acelem yok sonada olur canim farketmez bu akşam 10 gibi bakalim olur herkes o zamana kadar insallah rabbim kabul etsin herkesin duasini

kızlar en azından aktif olalim bir fikir beyan edelim,kac gündür grupta dua baslayacak diye bakiyorum kimse birsey söylemiyor herkes bir geliyor bir gidiyor. aryalorinn grubu kurdun elimden gelen destegide veririm ama hani hadi baslayalim de organize et.bu sekilde cok zorlaniriz.gelen okuyan yarim birakirsa hak gecer. girdiginde msjlari goren arkadaslar belli bir saat soyleyin su zaman musait olur gruba girerim diye o zaman hepimiz girip konusup baslayalim. aryalorinn Mutluluki B BEYBISIM umut-16 @Hayalimdi gercek oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…