Sıkıntıdan Dua İle Kurtuluyoruz

Bilemedim benim kuzenlerle bi WhatsApp grubu daha var ondan çok fazla adet olmasın diye hesapladım ama siz bilirsiniz yani kafanıza yatan neyse öyle yapalım
Anladim canim ortak bir noktada bulusalim cok zorlanmasin kimse. tefriciye okurken 400 500 okuyabiliyordum kendimi verince o yüzden 100 okunabilir gibi geldi ama ben daha once hic tuncina okumadim eger size de uyarsa 666 ya da 999 da olabilir sayiyi boleriz

Tuncina agir bir salavat kuzum (yani okurken bir mecule tefriciye gibi ilerlemiyor daha agir)siz gunlukte okuyorsunuz bana agir gelir cnm
Birde ben diger grubumda bu okumada dusunuyordum orada sayimiz yuksek kisi basi daha az duser baska duada katilirim araniza insallah takibimde zaten
Canim grubunda yeni okumaya baslanacaksa bende araniza katilmak istiyorum

Canim grubunda yeni okumaya baslanacaksa bende araniza katilmak istiyorum
Cnm tum yazdiklarina bu alintilama basligi altinda cevap vereyim :) yeni dua 10 gune falan baslar etiketlerim aklimdasin orada ta 1 ay oncesinden tuncina aklimdaydi bir yildir okumadik kizlara onereyim diye

Namaz olayini bilmedigim icin sordum cnm ben dualarda kisi kendi 2 veya 4 rekat Allah rizasi icin kilar diye biliyorum bir usulu yok her niyet icin baslangicta kilinmasi evladir derler.Birde hacet namazlari var hani ikisinimi birlestirdiniz anlamadigimdan sormustum benim bildigim salavat okumalarinda isteyen kendine kiliyor

Dualardan nasilki A kursi agirsa salavatlardanda Tuncina biraz agirdir sifadir harika bir hazine (kisisel deneyimim) ama ezbere bilen biri olarak bana agir geliyor o yuzden ben agir geleceginden hani eklemeyin dedim yoksa sizin duanizi yonlendirmek icin degil sakin ole bir aldi olusmasin
Siz yasin okurkende sordum ben gunde 7 tane dediniz ben girmedim cunku okuyamam koparim gorev gibi bitsin algisiyla okurum kendimi biliyorum oda olmaz o yuzden
Baska bir ayette veya salavatta bulusuruz sizle insallah​

ne derseniz uyarım inşallah..tefriciye ,mecule,tuncina ... ama ben de nama kılamam şuan.duası sırası gelip duası yapılan kardesimiz namazını kılsın ..olmaz mı?

Kizlar mazeret oldum ben bu sıkıntı olurmu okumada

kızlar dışardaydım mesajların hepsini okuyamadım neye karar kıldınız canlar

X