Sigarayı hamile kalmadan ne kadar zaman önce bıraktınız?

maşallah canım sen şanslıymışsın... 1 yıl çok uzun bir süreymiş yaa :) ben o kadar bekleyemicem ama..

hemen başlayacakmısın ama emzireceksin bebeği
ben emziediğim için içmedim emmeyi bıraktı ozaman bende başladım sigaraya
ama çok pişmanım yaaa keşke başlamasaydım

yok onun için demedim... yani 1 yıl bırakıp sonrasında hamile kalmaya çalışmak için çok uzun bir süre ( doktorun demiş ya 1 yıl diye)....
zaten emzirirken içmek aklımdan bile geçmez herhalde.. sonrasında da umarım başlamam.. ahh o günler gelse...................

dr öyle dedi ama ben hamile kaldığımı öğrenince bıraktım
gelir canım geliiir herşeyin vakti zamanı vaara.s

Sigaradan kurtulmak isteyenler bu yöntemi deneyebilir.

30 yıllık gunde 3 paket sigara içen bir tiryakiydim.bioplus moraterapi yöntemi yle 45 dakikalık tek seans ta sigara bağımlılığından kurtuldum. Daha önce bir çok sigara bırakma merkezine gitmiştim, akupunkturla sigara bırakmayı denedim, 45 dakikalık seansla soğuk lazeride duymuştum, nikotin bandı ve nikotin sakızı ile sigarayı bırakmayı denedim fakat başarı elde edememiştim. bioplus moraterapi sigara bırakma merkezi nde benim gibi sizde 45 dakikalık tek seansta sigarayı bırakabilirsiniz.

Bu Terapi, biorezonans sistemi ile bu konuda dünyanın en gelişmiş cihazı olan MORA cihazı ile uygulanıyor. Ağrısız, ilaçsız ve yan etkisiz sadece 45 dakika süren terapi ile şaşırtıcı bir şekilde sigaraya ömür boyu veda edebilirsiniz.

Nasıl uygulanıyor?
Son sigaranızı bioplus sigara bırakma merkezinde içiyorsunuz. Sürekli içtiğiniz marka sigaranızı seans öncesi 2 adet yanınızda getirmeniz gerekiyor. Sigaralar daha sonra bioplus moraterapi biorezonans sistemine tanıtıyorlar. 45 dakika süren tek seans boyunca bir koltukta oturacak, rahatlatıcı müzik eşliğinde Mora Terapi uygulanacak. Seans esnasında rahatladığınızı hissedeceksiniz. Tedavi bitiminde göbeğinizin alt bölümüne yapıştırılacak bir çip, sigara içme isteğinize 1 ay boyunca karşı frekans yayarak destek verecek. Çipin hiçbir yan etkisi yok. Bant yardımıyla göbeğe kolayca yapıştırılıyor. Sudan etkilenmiyor.

Biorezonans nedir?
Maddelerin çevrelerine yaydığı mikro-elektromanyetik titreşimlerin ya da vücudun kendisinden alınan elektromanyetik bilginin tedavi için kullanılmasıdır.

Bioplus moraterapi biorezonans 45 dakikalık tek seansta sigara bırakma terapisi ni birçok kurumuda uyguluyor. Ayedaş türktelekom igdaş gibi…
Sizde sigaranın yol açtığı hastalıklara , kanser akciğer hastalıkları ve bunun gibi birçok sigaraya bağlı hastalığa yakalanmamak için sigarayı bırakın
BioPlus adresinden inceleyebilirsiniz.

bende ilk 4 hafta 1 paket ictim tabiki bılmıyordm hamile oldugumu .sonra 9. hafta dahil 7ye indirdim ve dun bıraktım.bebisime cok zarar vermismiyimdir.en korktugumda zeka gelisimini etkilemesiikafayı yıycem hep kafamda bu soru.nolur cevap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…