Şiddet!!

bilinmeyen92

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2015
66
20
31
4 Aylık evlıyız . Aynı yerde calısıyoruz Eşim siddet bagımlısı . bana zarar vermemeye calısıyor ama her defasında az da olsa hırpalanıyorum. Ben ona olan saygımı kaybettım tamamen. Her söledıgı sankı bana zarar verıyor gibi hissedıyorum. Bu durum iş yerıme de yansıdı artık iş yerımde benı tek buldugu anda şiddet uygulamaya basladı .Bana saka yollu da olsa senı döverım , senı öldururum yiyorsa bosanmaya kalk , annene gıdemezsın hep benım aılem olcak dıye baskı yapıyor ve bunları baskı yoluyla bana zorla yaptırıyor. Ve ben bosanmak ıstıyorum mutlu degılım uzgunum yorgunum , umutsuzum psikolojım bozuldu onunla aynı yerde olmayı aynı yatakta yatmayı ıstemıyorum . Yardım edın lütfen

canım, bize yardım edin demişsin ama sen aslında ne yapman gerektiğini çok iyi biliyorsun.. yıllarca bu eziyeti çekebilir misin?

eşin ruh hastası gibi şiddet bağımlısı nedir yaa
ya acilen tedavi olması lazım yada hayat cekilmez boyle onunla..

Söylediklerin cok ciddi seyler ozellikle soddet bagimlisi olmasi!! Acilen tedaviye onu ikna et yada daha fazla birbirinize zarar vermeden ayrilmaya calis.Allah yardimcin olsun arkadasim

merhaba ,
sen evlenmeden önce boyle bir sorunu oldugunu anlamadın mı ? bir anda başlayacağını sanmıyorum şiddet bagamlılıgının mutlaka sinyallerini vermişdir ..kaç yaşındasınız ? aileisyle görüş bence sorunu onlara anlat oğullarını ikna etsinler tedavi olması için bir yandan da sen ikna etmeye çalış .. dikkatli ol hamile kalma bu zaman içinde .. saglıklı bir ilişkiniz olana kadar bekle .. Allah yardımcınız olsun

Biran evvel boşan heran ölüm tehlikesiyle yaşıyorsun.eşinde dürtü kontrol bozukluğu ve öfke birarada..çok öfkelendiği bir anda dürtülerine hakim olamayıp öldürür,sakatlar..gazetelerin 3. Sayfalarındaki haberlerde nasıl oluyor sanıyorsun? İnsan öldürme vakalarının çoğu planlı programlı değil dürtüsel

şiddet bağımlısı nedir ya böyle bir tabiri de yeni duyuyorum. konu bariz fake geldi , bir bana mı böyle geldi?

Ben bıraz dıyecem ama cok fazla sıvrı dıllıyım her defasında o benı uyarıyor ama ben sureklı ustune oynuyorum 5 senedır hakımıyet bende ama erkekler bunun öle oldugunu dısarı yansıtmak ıstemez

Şiddet bağımlısı ifadesi ne kadar korkunç. Hiç anlamadınız mı flört döneminizde? Uzman desteği şart.

boşan. o da gitsin başka yerde iş bulsun, her gün suratı çekilmez. bu ne ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…