Şiddet,Tahammülsüzlük ve Manipülatif Kişilik

Sen gayet akilli bir kadinsin, adamin tanimini bile kendin koymussun; manipulatif kisilik diye.. Bunca olumsuz seyler yasadiktan sonra dusuncelerin normal, suan nefretin disa vurumunu yasiyorsun. Hatta az bile dusundugunu soylebilirim, baskasi olsa belkide tum sulale ona haddini bile bildirebilirdi yani Ona benzeyeceginizide sanmiyorum. Anne evine donmenin garip hislerini yasiyorsun bence.orada yabanci hissetmende normal yani. rahat ol . Kendi egitimine donmende harika yerinde bir fikir. Zamanla daha iyi hissedeceksin kendini emin ol, bosanma surecinden de elinden geleni yap, acabildigin tum davalari ac. hakkin dir Herseyde bir hayir vardir. Hayat tecrubesi diyecegin zamanlarda gelicek..Mutlu olman dilegiyle

Benim de benzer bir ilişkim vardı. 1000 hata yapsa bi şekilde konuyu kapatırdım ben 1 hata yapsam yüzüme vururdu.. Beni öyle bir psikolojiye sokmuştu ki hiçbir şey yapmamış bile olsam bi şekilde beni suçlu hissettiriyordu. Vicdanımdan yararlanıyordu hep. Aramız iyiyken iyi bi sevgiliydi ama aramız biraz bozulsun çok kötü davranırdı. Yaklaşık 2 senem falan öyle geçti çok şükür bitirdim.. Evlensek sizin gibi olurdum ben de.
Dediğiniz atakları ben de ilk defa onunla sevgiliyken yaşadım
Hayatımda aldığım en doğru karar ondan ayrılmak oldu
Anneniz sizin böyle bir hayat yaşamanıza mı üzülür yoksa dul kalmanıza mı?
Boşanmazsanız bile inanın birkaç aya psikolojiniz falan kalmayacak
Ben o ilişkim sırasında 3 ay psikoloğa gittim
Bana fiziksel şiddet uygulamamıştı ama psikolojik şiddeti her gün yaşıyordum. 2 sene sonunda ilk defa fiziksel şiddet uyguladı o gün ayrıldım. İnanın her gece şükrediyorum ayrıldığıma

Siz artık bağımlı hale gelmisiniz.. Allah kurtarsın sizi bu adamdan... Kurtuldugunuza şukredin ve asla geri dönmeyin lütfen

Merhaba hepsini okudum. Geçmiş olsun.
Sizi suçlu hissettirecek neler yapıyordu mesela? Şu senin yüzünden vs şunu yapmıyorsun vs aslında siz normal görüyorsunuz ilişkinin başlarında sonra giderek kendinizden, aklınızdan mi şüphe ettiniz? Nasıl oldu merak ettim.

Adamin baştan beri yaptığı herşeye normal diye diye ne hale gelmişsiniz bence sizde de sıkıntılar var hemde çok fazla , bu arada eşine sen benim küçük oğlumsun mu dedin Bence acil tedavi görün

esiniz kesinlikle sorunlu, sakin geri donmeyin.

siz de olgun ve evlilige hazir degilsiniz. oncelikle egitiminizi bitirip calismaya baslayin.

bir de terapiye baslayin mutlaka.

Hepsini okudum. Çocuğunuzu kaybetmişsiniz çok üzücü bir olay ama böyle bir insandan çocuğunuz olması sizi daha da yorardı. Bence her türlü hakkınızı arayın. Darp raporu alıp dava açın. Boşanmak sizin için kurtuluş bence.

Sizi resmen dayağa alıştırmış.
Ilk tokattan önce bile ailenize hakaret etmeye başladığında evlenmeyecektiniz.
Terapi kesinlikle şart, mazoşist eğilimler gösteriyorsunuz.

Adam agzindan burnundan kan getiriyo, benim canim oglum oyle seyler yapmaz diye sariliyo musun? Neden? Cok kinali yapincak gordum seni, icim şişti

Okurken yüzümdondu kalbim ağrıdı neden bukadar sabır tahammül ,iyiki çocuklu ayrılık olmuyor inanın çokzor bunca yaranıza merhem olurmu bilemem bu bi artı

Ailenizin yanına gelmeden kalbinize yumruk atması ölmenizi istemesi anlamına geldiğini bilin,aramadı hiç derken ?arayıp affet pişmanım neolur demesini beklemeyin plan yapabilir .gittiginizde ölmenizi istemiş yarım bıraktıği şeyi tamamlar Allah korusun .pskolojiniz zamanla düzelicek meraketmeyin üzüntü yaşananlar geçiyor yaşadıklarımı yazsam roman olur delirmiş gibiydim düzeldim çocugum var halen karşı tarafla ugrasiyorum ,çocuksuz olmanız büyük bi artı boşanınca inanılmaz zor ,

Okadar darp zorluk dengesiz bir kişilik .dönmeyin lütfen sakınn ama sakınn ben okurken mafoldum geçicek bütün yaralarınız. Sakın acımayın tazminat nafaka haklarınızı alın .tatlıdille geldigi herşeyin komplo olcağına inanın . rabbim yâr ve yardımcınız olsun çok fazla üzüldüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…