Sıcağı sıcağına...

ben senin sevgilini hiç unutmadım ve onu sevgilim diye yanında gezdiren seni de

ne mecburiyetin var hayatına bu kadar karışılmasına?
30 yaşındaki adamın ezikliğine bakar mısın tabii işe girdi kız kendi yaşıtında daha iyilerini bulabilir gözü açıldı. Konu sahibi benim de 30 yaşında sevgilim oldu gayet ezik bir şeydi İnan bu adamdan bir cacık olmaz sana. Eziklik psikolojilerini kendilerinden yaşça küçük kızlarla tatmin ediyorlar İşte

erkekler boyle canını sıkma yenı ortam ve yenı ınsanlar hemen kafaları karısıyor kaybetme ıc güdüsü ya buyutme bence sende herseyı anlatma gerekmedıkce :)

Saka yapiyorum diyor aklimi katistiriyor normalde cok iyi davranir ama arada böyle... bilmiyorum kafami karistiriyor
şaka canım tabi.
adam sana hep şakadan hakaret ediyor.
bu kadar mı açsın erkek ilgisine, bu kadar mı muhtaçsın?

Arkadaşım sen iyi misin? Mazoşist misin yoksa anne baba sevgisinden mahrum mu büyüdün? Of valla daha yazacam da banlanmak istemiyorum.

Niye kendine bu kadar değer VERİLMEMESİNE, AŞAĞILANMAYA göz yumuyorsun neden? Dünyada başka erkek kalmadı mı? Kocan bile değil erkek arkadaşın.

Valla çok sinirlendim.

Kesinlikle at hayatından bu adamı.
Bu nasıl eziklik nasıl iğrenç düşünce yapısı.
Sen yıllarca okumuşsun çok iyi iş bulmuşsun bir adam için elinin tersiyle itmek için mi?
Tabii ki arkadaşlarınla gezecekin, tozacaksın, fikir alışverişi yapacaksın.
Bunun için ona hesap mı vereceksin?
Ben evliyim. Erkek arkadaşlarımla gezerim de tozarım da evimde de ağırlarım.
Eşimin benim sosyal çevreme karışmaya, iş hayatımı çöpe atmaya ne hakkı var?
Bu güne kadar hesap sormadı eşim bana, telefonumu eline almış değil. Şimdi benimki erkek değil mi? Aşık değil mi?
Aşk güven ister, kişisel alan ister.
Sizi geliştiren ve destekleyen insanlarla beraber olun. Geriye çeken, kendinizi geliştirmek istediğinizde sırf kendi ezilecek diye size binbir eziyet yapanlarla çürütmeyin kendinizi.

Aşk geçici, eş, dost geçici ama bu hayat sizin.

Sevgilim bir şey demiyor. Okumuşsun tabi hakkin diyor.... pardon ama zaten buna sevgiliniz nereden karışma hakkı buluyor ki. Ya da siz neden elin adamına kendi hayatınızla ilgili bu kadar söz hakkı veriyorsunuz. Mesela aynı adam bundan sonra kafanızı yeşile boyayıp burnunuza kırmızı başlık takmanizi isterse dikkate alır mısınız. Şu adamlara bu kadar yüz verip verip evlenemezseniz hakkımı helal etmiyorum diye, evlenirseniz kocam olacak adam diye konu açıyorsunuz.

konu sahibesi kusura bakmasın ama 30 yaşındaki bu adam arabada sürtünüyor. ergen gibi diyecem ergenlere bile yakışmayacak bir durum..
bu adam olmamış hemde hiç.

Allah kızlarımıza akıl fikir versin ben artık adamları hiç suçlamıyorum.
Yazık boşuna okumuşsunuz o okulları.
Kendinize böyle dedirtiyorsaniz zaten olay bitmiştir.

Yanlış olan o değil tabiki sizin tutumlarınız.daha sevgiliyken sizin iş hayatınıza karışmasına izin vermişsiniz.ki evlenince dahi karışmamalı bir erkek kadının iş hayatına

Burda ki çoğu kişi bende dahil sana ayrıl bu adamdan dedik. Sen inadına devam ediyorsun. Bence evlenin çok mutlu olursun.

3.şık senden ayrılıyorum deseydiniz.Evlenmeden hapis cezası gibi .Bu ne saygısızca bir tutum .Kaç yaşındasınız ondan mı ögreneceksiniz kiminle ne konusup konusmayacağınızı .Saygısızlık bu başka bisey değil .Ayrıl.

Devam tabiki. Ona kiziyorum cünkü insan destek olur sevinir falan ama o bana kizmaktan baska bisey bilmiyo

Şu mesajı gördükten sonra kafanı duvarlara vurasım geliyor..
Bunları ailen istese savaş açardın değilmi..
Yok tabi nedense darling diyorsa dünya durur,her sözü lafı kanundur..
Kendinize gelin artık,ezdirmeyin sınır koydurmayın kendinize..
Sonrada böyle kafanıza vururlar işte..
Hak ediyorsunuz bunları...

Ona ne oluyor pardon iyi de bu adam devlet kurumunda da çalışsan orda ki erkekleri sorun edecek devlette erkek yok mu

Bu adam kim nisanlinmi kocanmi kim bu yaa nasıl senin hayatın konusunda karar verir sen nasıl bu tavizi verirsin işten eve gitcekmissin etkinliklere katilmayacaksin yoksa istifani vereceksin vay bee bune ozguven bu ne ego sen nasıl fırsat verirsin şaştım kaldım doğrusu ben haklı haksız yorum yapamicam ama biran evvel yol ver bu kazmaya yoksa sıkıntı buyuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…