Sıcağı sıcağına...

Aynen katiliyorum
Topumuz verem olduk burda yahu!!!!

Bu kadar aklı başında kadinlar o akli neden elin.......lerine gelince kullanmazlar anlamıyorum bitecek diyemi korkuyorsun French ciiiim
Bırak bitsin ondan sokaklarda on yüz milyon tane var

Ayrilmayacagim devam diyorsunuz anladigim kadariyla o zaman diyecek birsey yok kim hakli kim haksiz dusunmeyede gerek yok konusun orta yolu bulun ne diyelim

Cok zor bir karakter. Kendi komplekslerini senin uzrrinde deniyor. Demek ki kendine guvenmiyor bu adam. Ileride burnundan getirir bence. Iyi dusun iyi degerlendir. Su an bazi kucuk anlar yakalarsin icine sinmeyen ama onu mantiga burumeye calisirsin. Kendine karsi durust ol ve ileride evlendiginizde mutlu musun bu adamla degil misin onu dusun

Her seyi bosverdim de niye her adiminj sevgiline anlatmak zorundasin? Yanlis bir sey yaptin da onay mi bekliyorsun? Niye duraga kimle yurudugunu bile anlatiyorsun?

Aşk olsun sen de inandın mı? Gülseydin keşke. Bugüne kadar yaptığı her şey şakaymış ya. Sen öyle demiştin. Şakacı sevgilinin yeni şakasıdır bu da! Çok nankörsün. Adam seni güldürmek için suratına kapatmış yine de yaranamamış.

Nişan attıgım ş.fsizi aklıma getirdin şu an, aynı olayı birebir yaşadım ve seni çok iyi anlıyorum.

Hiç aramıyorken çok güzel iş fırsatı ayağıma geldi ve bende değerlendirdim vay efendim sen orada "yakışıklı ve kariyerli birini buldunmu gidersin " yok "çalıştığın bölümde çok erkek var mı" yok "mühendislerle kırıştırırsın"

En son ki bu KIRIŞTIRIRSIN iğrençliğinde beynimin devreleri yandı...

Tabi yeteri kadar boğulduğumu da hissettiğimde hadi dedim allah çarşını pazar etsin ve yol verdim çünkü böyle bir adamla bir ömür geçiremezdim. Çok uğraştı belki 1 sene pes etmedi ama pis bir huyum var bir kere nefret ettiğim insanın geri dönüşü olmaz.

Senin için de aynı şey geçerli bak ben sana kendi hayatımdan örnek verdim.

Ya bu ş.rfsizi hayatından çıkaracaksın yada hayatını yakacaksın. 2 seçeneğin var.

Kıskançlık sevgiyi bitirir. Böyle diyen erkeklerde genelde gizli gizli her şeyi yaparlar

yașlar kaç bana fazla çocukça geldi bunlar

Yarin oburgun olur da evlenirseniz sonradan da diycek ki aaa ben oyle mi yaptim da yoo sen uyduruyosun vs vs.. uste cikacak.. fakat hala karisacak izin vermeyecek..
Kendi bildigini yap hayat senin hayatin onun degil. Sevgili musveddesi haliyle bukadar bas koseye oturtma onu . Evlenince ooo kocan oldum diye iyice abartacak cunku sevgililikten level atlamis olacak. Smdiden burnunu surt bence her dedigini yapma. Ona iki secenek sun..
1.ya hayatima karismazsin ve bana SAYGI duyarsin
2.yada defolup gidersin..

Seviyorsa kalir merak etme. Giderse de hatasini anlarsa doner . Hata olarak gormuyorsa da donmez ve kurtulmus olursun..

Hala bu baskılara boyun eğen kadın var mı ya devam tabi diyorsun herkes kendinden bilir işi kendi iş yerindeki kadınlara ne gözle bakıyorsa artık sanada aynı gözle bakılacağını düşünüyor

yanlış olan sevgilinde bak elinde mesleğin ver dayatma kabul etmiyorsun akıllı bir kızsın yapma güzelim bunu kendine bak devlet iyidir ama özelde rahat iş bulursan emin ol devletten daha iyidir yöneticilerin iyiyse izinlerini tam kullanırsın habersiz pat çıkarmazlar eğer seni sömürmüyorlarsa iyilerse çıkma maaşıda iyi olur ilerde o adamı da dinleme kendisi kafası önünde ise gidip geliyor sanki haspam bu adamda aşağılık kompleksi var seni aşağı çekmeye uğraşıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…