Sıcağı sıcağına...

Doğru söylüyorsun abla,ailesi yapsa,ben özgür bir bireyim,bana karışamazsınız,doğurdunuz,büyüttünüz okuttunuz diye sahibim değilsiniz sözleri havada.uçuşurdu.Ama elin oğlu deyince,tabii ki devamAllahım kızıma akıl ver,böyle durumlara düşürme yarabni

konu sahibi akıl tutulması yaşıyorsun. ya cidden şurdaki onca kadını dinle bu adama bir dur de ya da sinir yıpratma bu ne ya sado mazo ilişkisi resmen.

Akıl tutulması yaşatıyor bizlere,kulağını çekmek lazım da neyse..

İnsan kendini rezil de edebilir vezir de.. Bu kadar da erkek Budalası olunmamali. Ayrıca is cikisi durağa yuruyusune kadar anlatmak nedir yahu? Hiç mi işin gücün yok. Neyse susayim.

Net konusacagim, eski konularini da gayet iyi bilen biri olarak, işinden değil bu adamla iliskinden istifa et acilen..

Bu ve benzeri konuları okudukça gelecekle ilgili korkularım artıyor. Çünkü benim 9 yaşında bir kızım var, çalışan bir anneyim ve elimden geldiğince onu öz güvenli, ayakları yere basan, kendine yeten bir insan olarak yetiştirmeye çalışıyorum. Sonra böyle bir konu okuyorum ve ya böyle olursa diyorum. Bir anne gözüyle; benim ilmek ilmek dokuduğum, emek verip yetiştirdiğim kızımın hayatına sadece sevgili vasfında olan biri bu denli karışırsa ve en kötüsü kızım buna boyun eğip izin verirse diye. Mana bulmuyorum, sadece korkuyorum.
Sizin konunuza gelince, neden hayatınıza bu denli karışılmasına, size şartlar koşulmasına izin veriyorsunuz ? O hayatınıza girmeden önce kendi başına karar alamıyor muydunuz da şimdi o adam şartlar koşabiliyor. Önceliği kendinize verin lütfen. Bu ülkeye sizin gibi genç, dimdik duran, güzel işler başaran kadınlar gerekli. Önce kendiniz, sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…