Sıcağı sıcağına...

Ablacım insanların sinirini bozmaya konu açıyorsun sen bence. Aklı başında ve imkanı yerinde hiçbir insan şu adamı çekmez. Ayrıl diyene de yok ayrılmam devam diyorsun. E çek madem yani madem böyle manyak tiplerden zevk alıyorsun ne desin sana buradaki insanlar? Hayat senin.

Aynen katiliyorum
Topumuz verem olduk burda yahu!!!!

Bu kadar aklı başında kadinlar o akli neden elin.......lerine gelince kullanmazlar anlamıyorum bitecek diyemi korkuyorsun French ciiiim
Bırak bitsin ondan sokaklarda on yüz milyon tane var:süslü:

Ayrilmayacagim devam diyorsunuz anladigim kadariyla o zaman diyecek birsey yok kim hakli kim haksiz dusunmeyede gerek yok konusun orta yolu bulun ne diyelim:işsiz:

Cok zor bir karakter. Kendi komplekslerini senin uzrrinde deniyor. Demek ki kendine guvenmiyor bu adam. Ileride burnundan getirir bence. Iyi dusun iyi degerlendir. Su an bazi kucuk anlar yakalarsin icine sinmeyen ama onu mantiga burumeye calisirsin. Kendine karsi durust ol ve ileride evlendiginizde mutlu musun bu adamla degil misin onu dusun

Her seyi bosverdim de niye her adiminj sevgiline anlatmak zorundasin? Yanlis bir sey yaptin da onay mi bekliyorsun? Niye duraga kimle yurudugunu bile anlatiyorsun?

Aşk olsun sen de inandın mı? Gülseydin keşke. Bugüne kadar yaptığı her şey şakaymış ya. Sen öyle demiştin. Şakacı sevgilinin yeni şakasıdır bu da! Çok nankörsün. Adam seni güldürmek için suratına kapatmış yine de yaranamamış. :KK53:

Nişan attıgım ş.fsizi aklıma getirdin şu an, aynı olayı birebir yaşadım ve seni çok iyi anlıyorum.

Hiç aramıyorken çok güzel iş fırsatı ayağıma geldi ve bende değerlendirdim vay efendim sen orada "yakışıklı ve kariyerli birini buldunmu gidersin " yok "çalıştığın bölümde çok erkek var mı" yok "mühendislerle kırıştırırsın"

En son ki bu KIRIŞTIRIRSIN iğrençliğinde beynimin devreleri yandı...

Tabi yeteri kadar boğulduğumu da hissettiğimde hadi dedim allah çarşını pazar etsin ve yol verdim çünkü böyle bir adamla bir ömür geçiremezdim. Çok uğraştı belki 1 sene pes etmedi ama pis bir huyum var bir kere nefret ettiğim insanın geri dönüşü olmaz.

Senin için de aynı şey geçerli bak ben sana kendi hayatımdan örnek verdim.

Ya bu ş.rfsizi hayatından çıkaracaksın yada hayatını yakacaksın. 2 seçeneğin var.

Baslik bulamadim sıcagi sıcagına yaziyorum. Yeni işe başladım. sevgilim normalde bir şey demiyor okumuşsun emeğini alacaksin diyor ama özel sektör istemiyor. Bende kpss ye girdim olmadi okudugum bölüm geregi baska yerleri denedim neyse bir yer denk geldi ama kurumsal büyük ve rahat bir yer oldugu icin gittim görüstüm memnun kaldim beni ise aldilar. Hic is ortami gibi degil bunu bütün calisanlar ve üsttekiler söylüyor yöneticiler cok iyi... evimede cok yakin 10 dk . Böyle bir is bulmusken kacirmayayim dedim. Sevgilim basta bisey demedi. Simdi sorun etti isten gelmistim telde konustuk. İşteki arkadaşlarla beraber çıkışta durağa gittik bunu sevgilime söyledim. Vay efendim sen nasil erkeklerle gidersin bir basladi bundan sonra sende bana karisamazsin falan tripler tripler bende yorgunum ne söylese batiyor sinirim bozuluyor... bende actim agzimi sen bana karismak icin karisiyosun ne söylesem ne yapsam suc oluyor zaten benim yanlisimi bulmak hosuna gidiyor tek amacin kendi cikarlarin. Cünkü kendine karisilmasini istemiyorsun bunun icinde yol yapiyorsun... falan dedim. Sen nasil böyle düsünürsün falan dedi. En son dediki sana iki secenek sunuyorum. 1. İsten eve evden ise gideceksin hic bir yere takilmayacaksin etkinliklere katilmayacaksin arkadaslarinla disarda görüsmeyeceksin. 2- kabul etmezsen yarin istifani vereceksin. En son patladim sen bana kizmaktan suclamaktan baska bisey yapmiyosun afedersiniz “or**** luk mu yapiyorum ?! İnsan gibi isime gelip gidiyorum” dedim. Bu laftan sonra bana bir kizdi sen ne bicim konusuyosun o ne bicim kelime ne dediginin farkindamisin dedi cok sert bir sekilde. O an diyecek laf bulamadim. Yüzüme kapatti.

Durumu degerlendirmenizi istiyorum. Yanlis olan kim tabikide o bundan sonra nasil davraniyim
Kıskançlık sevgiyi bitirir. Böyle diyen erkeklerde genelde gizli gizli her şeyi yaparlar

Baslik bulamadim sıcagi sıcagına yaziyorum. Yeni işe başladım. sevgilim normalde bir şey demiyor okumuşsun emeğini alacaksin diyor ama özel sektör istemiyor. Bende kpss ye girdim olmadi okudugum bölüm geregi baska yerleri denedim neyse bir yer denk geldi ama kurumsal büyük ve rahat bir yer oldugu icin gittim görüstüm memnun kaldim beni ise aldilar. Hic is ortami gibi degil bunu bütün calisanlar ve üsttekiler söylüyor yöneticiler cok iyi... evimede cok yakin 10 dk . Böyle bir is bulmusken kacirmayayim dedim. Sevgilim basta bisey demedi. Simdi sorun etti isten gelmistim telde konustuk. İşteki arkadaşlarla beraber çıkışta durağa gittik bunu sevgilime söyledim. Vay efendim sen nasil erkeklerle gidersin bir basladi bundan sonra sende bana karisamazsin falan tripler tripler bende yorgunum ne söylese batiyor sinirim bozuluyor... bende actim agzimi sen bana karismak icin karisiyosun ne söylesem ne yapsam suc oluyor zaten benim yanlisimi bulmak hosuna gidiyor tek amacin kendi cikarlarin. Cünkü kendine karisilmasini istemiyorsun bunun icinde yol yapiyorsun... falan dedim. Sen nasil böyle düsünürsün falan dedi. En son dediki sana iki secenek sunuyorum. 1. İsten eve evden ise gideceksin hic bir yere takilmayacaksin etkinliklere katilmayacaksin arkadaslarinla disarda görüsmeyeceksin. 2- kabul etmezsen yarin istifani vereceksin. En son patladim sen bana kizmaktan suclamaktan baska bisey yapmiyosun afedersiniz “or**** luk mu yapiyorum ?! İnsan gibi isime gelip gidiyorum” dedim. Bu laftan sonra bana bir kizdi sen ne bicim konusuyosun o ne bicim kelime ne dediginin farkindamisin dedi cok sert bir sekilde. O an diyecek laf bulamadim. Yüzüme kapatti.

Durumu degerlendirmenizi istiyorum. Yanlis olan kim tabikide o bundan sonra nasil davraniyim
yașlar kaç bana fazla çocukça geldi bunlar

Yarin oburgun olur da evlenirseniz sonradan da diycek ki aaa ben oyle mi yaptim da yoo sen uyduruyosun vs vs.. uste cikacak.. fakat hala karisacak izin vermeyecek..
Kendi bildigini yap hayat senin hayatin onun degil. Sevgili musveddesi haliyle bukadar bas koseye oturtma onu . Evlenince ooo kocan oldum diye iyice abartacak cunku sevgililikten level atlamis olacak. Smdiden burnunu surt bence her dedigini yapma. Ona iki secenek sun..
1.ya hayatima karismazsin ve bana SAYGI duyarsin
2.yada defolup gidersin..

Seviyorsa kalir merak etme. Giderse de hatasini anlarsa doner . Hata olarak gormuyorsa da donmez ve kurtulmus olursun..

Hala bu baskılara boyun eğen kadın var mı ya devam tabi diyorsun herkes kendinden bilir işi kendi iş yerindeki kadınlara ne gözle bakıyorsa artık sanada aynı gözle bakılacağını düşünüyor :işsiz:

yanlış olan sevgilinde bak elinde mesleğin ver dayatma kabul etmiyorsun akıllı bir kızsın yapma güzelim bunu kendine bak devlet iyidir ama özelde rahat iş bulursan emin ol devletten daha iyidir yöneticilerin iyiyse izinlerini tam kullanırsın habersiz pat çıkarmazlar eğer seni sömürmüyorlarsa iyilerse çıkma maaşıda iyi olur ilerde o adamı da dinleme kendisi kafası önünde ise gidip geliyor sanki haspam bu adamda aşağılık kompleksi var seni aşağı çekmeye uğraşıyor

X