sevgiliyle geçirilen zaman

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sık muhabbet tez ayrılık getirir derler ya umarım sizinki öyle olmaz. Yani siz ikiniz bu durumdan rahatsız değilseniz çevredekilerin birşeyler söylemesi çok da önemli değil. Ama tabiki böyle sık sık değilde belli zamanlar ayırsaydınız birbirinize Emin'im daha tatlı olurdu daha değerli zaman olurdu

Biz de ayni durumdaydik ama konusmak degilde gecleri mesajlasirken uyuya kaldigimiz oluyordu.bir sure sonra erkekte bıkkinlik olabiliyor ama kisiye gore degisir.evliyiz simdi cok sukur hala ilk gunki gibi askla birde kizimiz..kiskanclara bakma sen.nasil mutluysan ole devam et

sevgilinle sıkılmadan sohbet edebiliyorsun bunda olumsuz bir durum yok bence. ayrıca bu çok önemli birşey diye düşünüyorum. ileriye dönük bişeyler olursa azalacak zaten işti güçtü derken ikinizin de vakti olmayacak.

ama sen çok rahatsızsan düzgün bir dille ifade et. anlayışlı olur sanırım.

Karakterleri de elveriyorsa sürekli konuşup, birlikte zaman geçiren çiftler çok tatlı duruyor uzaktan bence, ha ben yapamam sıkılırım orası ayrı. Herkesin kişiliği, ilişki dinamiği bir değil ya alan razı veren razı

Sabah uyanıyoruz herkes işe giderken başlıyoruz mesajlaşmaya. Gün içinde de böyle, uzun süre cevap vermezsem arıyor endişeleniyor, ben de öyle. Oyun oynuyoruz aynı evde farklı odalarda, yetmiyoe clan sohbetten yazışıyoruz, topluca arkadaşlarla sohbet ediyoruz. O kadar konuşuyoruz ki gün içinde akşama herkes kafasına göre takılıyor sonra tekrar başlıyoruz sohbet etmeye. Ayrı bir yere gitmiyoruz ne bileyim o uyurken sıkılıyorum uyandırıyorum, ben uyusam o kaldırıyor sıkılıyor. Kendi özel alanlarımız da var o mesela futbol ile ilgileniyor ben kafama göre takılıyorum. Biz böyle çok mutluyuz ya, kim ne derse desin siz mutluysanız gerisi önemli değil ki.

Sizin ilişkiniz böyle kime ne?
Eşimle beni gördüm sizde sevgiliyken biz de böyleydik aynı ünideydik biz de.
Zaten evlendikten sonra hayat mücadelesi başlıyor bu günlerin keyfini çıkarın içinizden nasıl geliyorsa öyle davranın:)

Ben okurken bile sıkıldım tabi herkes farklı ben bu kadar herseyi anlatmayi bu kadar yakın olmayı istemem. Sevgilimin beni özlemesini merak etmesini isterim bu kadar çok konuşursam gece yatarken düşünmez bile

Amaaaan canim.En güzel zamanlarini yaşıyorsun.Tadini cikar rahat rahat tel de konuş.Gez dolaş.Eglen mutlu ol.Zaten hersey kısmet ilerisini düşünme şu an.ne olacaksa o oluyor.kendini kasma.Universite aşki bambaska

Ben okurken bile sıkıldım tabi herkes farklı ben bu kadar herseyi anlatmayi bu kadar yakın olmayı istemem. Sevgilimin beni özlemesini merak etmesini isterim bu kadar çok konuşursam gece yatarken düşünmez bile

işte öyle olsa ben de hani bi durur düşünürdüm ama hiç öyle özlemiyor,merak etmiyor gibi davranmadığı için için rahattı. gece telefonda uyuyakalıyoruz sabah görünce sanki 40 yıldır görmemiş gibi davranıyor bu da hoşuma gidiyor ama işte o çok muhabbet tez ayrılık getirir lafı var ya hep aklımı karıştıran o

ay biz de kafa topu oynuyoruz mesela zaten oynarken telefonu kapatmıyoruz,adam diyor ki "konuşsana sesini duymayınca kötü hissediyorum" ben de "heee çakkalll beni konuşturup kendin kazancan dimi" yapıyorum oyun konuşmamıza engel olduğu için kapanıyor

şimdilik burda da okuduklarım sayesinde arkadaşlarımın gereksiz evham yaptığını anladım,bozulmaz umarım bu durum

arkadaşlarına hiç vakit ayıramıyorsun o zaman ?

Hayır aslında okulda hep beraberiz arkadaş grubumuzla. ya da ne bileyim okulda kulüp odasından çıkınca o arkadaşlarıyla takılıyor ben de arkadaşlarımla yollar orda ayrılıyor :) ama sürekli iletişim halindeyiz.

akşam da ikimiz de her işimizi bitirince konuşuyoruz işte. mesela bugün en son öğlen ikide gördüm sonra bir arkadaşıyla buluştu o. Sonra da halısahaya gitti hala ses yok. alışkanlık işte bekliyorum

Sevgiliniz konusmayi cok seviyor. Peki siz? Hep anlatan taraf omu olur?

Sevgiliyken Benim de eşimle iletişimim sizin gibi yoğundu. 10 senedir beraberiz. Birbirimizin hayati bir organı gibiyiz. Çok da memnunuz :)

Bazı çiftler böyledir
Biz de sevgiliyken uzun konuşurduk
Şimdi de ben gece yatana kadar konuşuyorum
Eşim hala bıkmadı
Neredeyse tüm boş zamanlarımızı dipdibe geçiririz

İlişkiniz çok yeni galiba :) Biz eşimle ilk zamanlar öyleydik. Okuldan çıkardım direk onun yanına. Evde de sabahlara kadar tel açık olurdu. Bir süre sonra konuşacak şey kalmıyor ama. İkimiz de telde konuşmayı sevmezdik bir de bence biraz azaltın. Arkadaşlarla da vakit geçirin. Az öz daha tatlı her zaman. Tadını kaçırmamak lazım :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…