sevgiliyle geçirilen zaman

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
tadını çıkar bence,
benim eşim de böyleydi
evlenınce gun içinde 2-3 kere anca konusacaksınız nasılsa
o da naber ekmek lazım mı su lazım mı:)

eşim biraz fazla konuşunca afakanlar basıyor beni
genel anlamda çok konuşmayı ve konuşanı sevmiyorum

tadını çıkar bence,
benim eşim de böyleydi
evlenınce gun içinde 2-3 kere anca konusacaksınız nasılsa
o da naber ekmek lazım mı su lazım mı:)

daha bi 10 sene evlilik lafını ağzımıza bile almayız zaten :) ama hem en yakın arkadaşım hem sevgilim umarım dediğiniz gibi olmayız üzülürüm

eşim biraz fazla konuşunca afakanlar basıyor beni
genel anlamda çok konuşmayı ve konuşanı sevmiyorum

hahahah yaa kendimizi düşündüm biz birbirimize trip atıyoruz "biraz da ben konuşuyim" diye. ikimizde laf asla bitmiyor konuş konuş bitmiyor ay sanırım bitene kadar böyle devam edicez

hahahah yaa kendimizi düşündüm biz birbirimize trip atıyoruz "biraz da ben konuşuyim" diye. ikimizde laf asla bitmiyor konuş konuş bitmiyor ay sanırım bitene kadar böyle devam edicez
oyy allah muhabbetinizi artırsın ne diyeyim
bir ortamda birileri çok konuşsun başım ağrıyor ciddi ciddi yahu

Biz öyle mesajlaşmayız ama fırsat buldukça direk telefonda birlikte ders çalışırız muhabbet ederiz hele o bu sene çok gezdi resmen gezdiği şehirlerin sokaklarını resmen beraber arşınladık.

9 yıldır beraberiz. Beş yıl farklı şehirlerde idik. O dönem bu kadar konuşmazdık ama nişanlandıktan sonra telefondan hiç ayrılmak istemedik. Direk ikimiz birbirimize ücretsiziz zaten keyfini sürüyoruz.

Neden bugune kadar sorun cikmamis rahatsiz olmadiginiz bi seye arkadaslarinizin gazina gelip engel olmaya calisiyorsunuz?

Zamanında ben de senin gibiydim ama evlendikten sonra 2 dkka konuşmaya tahammül edemiyorum..

bu kadar çok konuşacak ne bulunur hiç anlamam evet ilişkinin ilk başlarında konuşulur sabahlara kadar belki ama sizinki biriz abartı olmuş ilerleyen zamanlarda iki tarafta sıkılabilir bence biraz uzak durmaya çalışın birbirinizi özleyin boyle şeyler ilşkiye heyecan veririr bağlar daha güçlenir..

Ben esimle 10 dkdan fazla konusama. Annemle bile napiyorsn nasilsin.muhabbet bulamam acamam.huy meselsi demek ki

Biz çok konuşmayı sevmiyoruz ama her ilişkinin ihtiyacı farklıdır. Adam konuşmayı seviyorsa sizinle konuşacak tabii ki. Sorun olarak görmeyin, arkadaşlarınız da kıskanmasın

Herhalde iki taraf da öğrenci olunca böyle oluyo, olgun erkeklerin ve çalışan erkeklerin bu kadar çok konuşmak isteyeceğini düşünmüyorum. Kadınlar olarak canımıza minnet zaten bende isterdim çok konuşmayı ama çalıştığı için pek mümkün olmuyo bizfe

konuşmayı sevmek kötü bir şey değil ki bana çok güzel geldi hatta öyle mıç mıç aşkım cicim takılsanız sıkılırsıniz derdim de bence sorun yaratmaz ileride.
Başkalarının lafına bakıp sakın seninle sohbet edebilen bir adamı kırma inan o sana laf edenler sevgilisine bir laf anlattığında dinlesin diye kırk takla atar genelde erkekler kadınlarla normal sohbet muhabbet bilmez arkadaşlarının gazına gelme sakın. Arkadaşlarına da de ki biz birbirimizle arkadaş olabilmeyi başarıyoruz o her şeyden önce en yakın arkadaşım ben sorun görmüyorum de geç

aslında pek olgun olmamakla ya da öğrenci olduğu için boş olmasıyla alakalı değil çünkü çok yoğun ama akşam 10-11 gibi işte kendine zaman ayırdığı sürelerde sürekli konuşmak istiyor. benlik de sorun yok ama çevreden gelen tepkiler beni biraz tedirgin etti. ama sandığım kadar da sorun değilmiş sanırım :)

ya öyle aslında yani mesela konuşurken geleceğe yönelik hayaller kuruyoruz ama "ayy evlenirizzz,3 tane de çocuğumuz olurrr" diye değil,"önce erasmus sonra yüksek lisans ama sen kesin ortalamayı tutturamazsın heheheh" falan gibi

sanırım dediğiniz gibi çevreden gelen tepkilere böyle cevap vermek en doğrusu. yoksa cidden kafamı kurcalıyor.

Kafanı hiç kurcalamasın canım bak ben hep böyle düşünürüm bana çevremde ayy beautifulkiller şu yaptığında çok rerere rö rö rö diyen kim varsa önünde fırsat olsa o imkanı olsa on katını yapar ki çoğu da yaptı kimse için o adamı kırma canım

Sevgilimle günde 1 kez anca haberleşebiliyoruz o vakit arkadaşlarımla vakit geçirirken oluyorsa bile daralıyorum hemen kapasa diye. Sevgilinizle hep berabersiniz zaten arkadaşlarınıza vakit ayırın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…