sevgiliyle geçirilen zaman

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ben de bir sorun görmüyorum yani işimiz varken konuşmuyoruz zaten ama saat 11 olmuş,iş güç bitmiş öyle başlıyoruz konuşmaya. mesela şimdi maça bakıyor arkadaşlarıyla,eve gidince arar net 1 saat maçtaki pozisyonları tartışırız

millet de hep mıç mıç olduğumuzu düşünüp kendince eleştiriyor işte...

Vallahi bizde boyleydik. Yadirganirdik. Dusunulenin aksinr ayrilamdik, evlendik. Herkes diledigi gibi yasadi. Henuz evlenen arkadasim yok.

Her seyinizi paylasabildiginiz bir adamla yillarda gecse ayni heyecanla ve ozlemle konusabiliyorsunuz, rahat olun. :)

sevgilim oğlak ben ikizler burcuyum.

aslında telefonda tartışıyoruz da benim yazdığım kodla dalga geçiyor küsüyorum ama telefonu kapatmıyorum
Hiç şaşırmadım desem.
Ben de oğlak burcuyum ve konuşmayı çok severim.
Hayatımdaki insanla sabah, akşam sohbet etsem bıkmam, belli etmiyorum ama hayatımın merkezi yapıyorum sanırım.

Nedense oğlak erkeklerini sadece çok sıkı arkadaş olarak görebiliyorum, oğlak oğlağa pek çekici gelmiyor galiba :))

Her ilişkinin dinamiği farklı, "İlişki kuralları" diye basılı bir kitapçık yok. Birbirinizle vakit geçirmekten zevk alıyorsanız istediğiniz kadar geçirebilirsiniz elbette, bunun için kimsenin fikrine zikrine ihtiyacınız yok. Birbirinize karşı daha tahammülsüz olmaya başlarsanız o zaman biraz mesafe koyarsınız aranıza.

Ya doğrusu ben de böyle çiftleri biraz yadırgıyorum. Yani hiç benlik bir olay değil bana akşam 10 dk telefonda konuşsam yeter herhalde. Allah bozmasın ileride bir gün ayrılırsanız çok boşluğa düşersiniz.

ay adam ikizler olan bana katlanıyor daha ne isterim ben onu tanımadan önce en çok kendimi konuşuyor sanırdım

doğru söylüyorsunuz ama ilişkiye de ya ayrılırsak diye başlanmıyor ki... ayrılırsak en yakın arkadaşımı da kaybetmiş olurum

ay adam ikizler olan bana katlanıyor daha ne isterim ben onu tanımadan önce en çok kendimi konuşuyor sanırdım
İkizler-oğlak çok denk geliyor tanıdığım çiftlerde.
Bu iki burç arasında çekim var gerçekten.
Kadın ikizlerse iyi de, erkek ikizler olunca çok kaba ve güvenilmez oluyor.​

Siz rahatsiz değilseniz neden sorun olsun ki? Her iliskinin dinamiği farklidir. Baskalarina absürt geldigi icin bu davranışları birakmak zorunda değilsiniz.

Karsimda kendimi gordum resmen benimde arkadaslarim cok tepki verirdi ama ben mutluydum bak 2 senedir evliyim,tek basima ailelerin yanina gideyim yine ayni, surekli gorusuruz ve bu hic sikinti cikarmadi. Gunde bir iki kez konusan ciftler var bende onlari hic anlamiyorum..

Herkes farklıdır. Doğal olarak herkesin ilişkisi de farklı oluyor. Ben telefonda konuşmayı sevmem. Çok bunalıyorum. Anlattığınız şeyi kendi ilişkimde düşününce ikimiz için de işkence olur gibi geliyor. Ama karşılıklı bu durumdan mutluysanız problem yok

uzun bir süre sonra sıkabilirsiniz yani. yan yana olmadığınız zamanlar kendinize vakit ayırın ya sonuçta evdesin dışarıda yeterince gördün sevgilini yani ne biliyim bi film falan izleyin ayrı ayrı. hem böyle ilişkin daha sağlıklı olur bence. çünkü siz konuştukça konu bi gün bitecek tıkanacaksınız

Ay niye sorun olsun da? Karsilikli keyif aliyorsunuz ki yapiyorsunuz. Ben telefonla konusmayi pek sevmem ama kocamla yan yanayken biz de boyleyiz. Anlatacaklarim hic bitmez. O da anlatır her seyi. Hayatta beraber zaman geçirmekten, dedikodu yapmaktan, goygoy muhabbet etmekten en cok keyif aldigim insan o çünkü. Niye konusmayacakmisim. Hatta bazen o kadar cok sey anlatıyoruz ki, uff bunu niye anlattim cok gereksizdi diye bir bosluk olusuyor. 4 senedir beraberiz, 8 senedir de yakin arkadasiz, hicbir sıkılma yok.

biz eşimle böyleydik Sevgililik, nişan,evlenme hepsi 6 aylık zamandaydi. Telefon düşmezdi kulagimizdan , konuşmazsak mesajlasirdik, her an her şeyden haberimiz olurdu .
Bundan ikimiz de rahatsız olmadık . 3.5 yıl evli kaldık , sabah günaydın aralarda mesajlaşma, telefonlasma, hep olurdu .
Hic rahatsız olmadık aramadigimizda rahatsız olurduk .
Bir eksiklikti bizim icin aranmamak , 20 gün önce ayrıldık o saate kadar bile birbirimiz olmadan dayanamazdık .
Nasıl olduysa bitirdi evliliğimizi şuan büyük bir boşluktayım telefonum çalmıyor , aranmıyorum . O da ayni boşlukta mi diye düşünüyorum , sonuçta o bitirdi demek ki bu boşluğa bile razıydı .
Sonuç :)) siz mutluysanız kimin ne dediği umrunuzda olmasın , herkes bunu başaramaz .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…