Sevgiliye mesaj

Bu akşama eşiniz/sevgiliniz sürpriz yaptı mı ? Veya bir programı var mı ?

• Ankete Katılan
    638
Sevdiceğim sana Allah'tan hidayet akıl fikir diliyorum
:KK53::KK70::KK70:
search

Tek taşımı kendime kendim hediye ettim dedim.
Bizim Derenin altında bundan çok var istersen dedi :bicak:

Not: ah bide taş devri tek taşım görünseydi iyi olurdu :KK70:
:KK70::KK70:

Sabahın köründe işyerinden telefon açtı.Bana senin için hediye almak istiyorum dogumgunun de yaklaştı zaten ikisi bir arada bir hediye olsun.Ama ne alayım bilmiyorum begenirmisin onuda bilmiyorum. Sen gidip alsan olmazmi?Şöyle güzel bir kolye yada bileklik olabilir bence :işsiz:dedi..
Ne bu şimdi?Kendi hediyemi kendim mi alacağım?
Olmaz öyle şey dedim.Çalışıyormuş çok yoğunmuş hafta sonu heryer kapalıymış..odunluk değilmi bu şimdi?
Napiyim ben?:kızgın:
En pahalısından bir tane al:KK53:

seneye kendi alır

14 Şubat sevgililer günü, çok saçma gelmiştir bana oldum olası. Benim sevgililer günüm 18 Ağustos. Ben 14 şubatta sevgili olmadım ki eşimle :dondurma:
Kesinlikle özel bir şey yapmam. Hele ki eşime kesinlikle yasaklamışımdır bu gün gül almayı ( alanlara da şaşarım,2 liralık güle 20 lira verince kendilerini nasıl hissediyorlar acaba :KK53:)
Allah kocamı başımdan eksik etmesin. Hergün hayatımda olduğu için şükrettiğim tek insandır. Onunla her günüm aşkla geçiyor zaten.... Kalıplaşmış kurallara ihtiyacı yok benim gönlümün :KK36:

Neyse sonuna yetiştim :KK12:
Biz hafta sonu gezmek yemek sinema gibi aktivitelerle kutladık rahat rahat dün gece 12 den sonra öpüştük kutlaştık gene :KK45: bugünde yemek yaptım eşim pasta alıp gelir diye düşünüyordum kalpli pasta, bulamamış her sene alır çünkü şaşırdım :KK57:
Eve çıtır waffle söyleriz didi çok seviyorum çünkü söyledik yidik :oops:

Bugün bir de msj atmıstım kendisine :sus:

Libidomun tek sahibi
Seviyorum ulen seni
Şimdi yanımda olsan
Dişlerim o güzel dudişleri :KK70:

Ben hep böyleyim Eşim bana romantik şiirler yazarken ben +18 şiirlerle karşılık verirdim hala öyleyim :KK8::KK70:

Son düzenleme:
X